Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Triggerbot
Poszukuję wyzwalacza Nie pamiętam nazwy, ale pamiętam, że miał program zwany analizatorem pikselowym, w którym wybrałeś ss i kliknąłeś na środkowy piksel i oddzieliłeś kolory, więc triggerbot wystrzelił evertime, wykrył ten kolor na kursor. Czy Mandai to zrobił?
Reply
Zapytaj o to Lokiego! Tylko ja wiem, że to działa z wolnym celem.
Reply
Tego też szukałem! Loki jest tutaj zabroniony, a ja nie wiem, gdzie go znaleźć.
Reply
Wygląda na to, że mówisz o uniwersalnym wyzwalaczu, który zrobiłem jakiś czas temu. Sprawdź to tutaj. Chociaż nie działa on w wolnym celowaniu (za pomocą klawisza V), ponieważ nigdy nie wymyśliłem, jak przetłumaczyć lokalizację zakresu w pamięci na położenie względne na ekranie. Plus to uczyniłoby to bardzo specyficzną dla gry.
Reply
OK, pobrałem go. Ale kiedy wstawiłem kody x = 512 y = 382 R = 200 i uruchomię to nic się nie dzieje. Czy to ma znaczenie Jeśli używasz myszy USB na laptopie? Również res jest 1024x768 i jego format png. Również w zaktualizowanej wersji. co znaczy R> i R
Reply
Typ myszy, której używasz, nie powinien mieć na nią wpływu, PNG jest również w porządku. Dopóki postępujesz zgodnie z informacjami tutaj, powinieneś być w stanie sprawić, żeby działało. Wartości> i
Reply
Spróbuję, ale jeśli nie mogę go uruchomić, mógłbyś pokazać mi kilka zdjęć. Jestem osobą, która rozumie rzeczy za pomocą efektów wizualnych. Zły post, kiedy skończę
Reply
Trudno jest wykonać cały proces z obrazkami, ponieważ kilka razy może zajść potrzeba wchodzenia lub wychodzenia z trybu pełnoekranowego podczas konfigurowania. Głównym problemem, który powstrzyma to działanie, jest sytuacja, w której wartości X i Y są nieprawidłowe. Jeśli umieścisz grę w trybie okienkowym, możesz mieć więcej szczęścia, ponieważ możesz umieścić okno triggerbota po prawej stronie gry i zobaczyć, czy uzyskasz oczekiwane wartości kolorów. Nie zapominaj także, że w trybie okienkowym lokalizacja okna wpłynie na wartości X i Y!
Reply
Dlaczego czerwony znacznik wyboru ma numer, gdy Czyścisz ma kolor zielony z jedyną wartością? Właśnie wstawiłem jedną wartość, która jest czerwona.
Reply
Cóż, mam ustawione, aby szukać minimalnej czerwieni 180, ponieważ zasięg nie będzie ciemniejszy, gdy celujesz przeciwnika, a maksymalna wartość zielona to 200, ponieważ nie chcę strzelać do przyjaznych jednostek, jeśli ich celuję. To tylko logika - jeśli jedna z zaznaczonych pól wyboru nie jest prawdziwa, to nie kliknie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)