Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę pomóż z Wambot
potrzebuję pomocy z wambotem, i ściągnąłem ją do ....   C: \ Program Files \ EA GAMES \ MOHAA   i kiedy odtwarzam to, mówi "nie można znaleźć MOHAA.exe"   Czy ktoś wie, co to znaczy, że zrobiłem źle?
Reply
: bat: ten sam problem, co w przypadku I bota, TO POTRZEBUJE BYĆ W TYM SAMEM MIEJSCU W JAKI SPOSÓB PUT I BOT (THE MOHAA DIRECTORY) Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót mohaa i przeczytaj cel to jest to, czego szukasz
Reply
OK, mam nazwę .exe i zrobiłem całą rzecz, a kiedy powiedziałem exctract do blahj blah blah to jest to, co mi powiedział ... Nie można utworzyć folderu C: \ Program Files \ EA GAMES \ MOHAA \ C.exe Eksploruję z WinRAR
Reply
Zacytować: Originally Posted by kevisman10 OK, mam nazwę .exe i zrobiłem całą rzecz, a kiedy powiedziałem exctract do blahj blah blah to jest to, co mi powiedział ... Nie można utworzyć folderu C: \ Program Files \ EA GAMES \ MOHAA \ C.exe Eksploruję z WinRAR Upewnij się, że czytasz wskazówki w pełni w pliku readme ... Zrobiłem to, co powiedziałem i było dobrze .. zwróć uwagę na te wskazówki: 1) Wyodrębnij Wambot do folderu MOHAA 2) Kliknij dwukrotnie na Wambot, aby uruchomić MOHAA 3) Sprawdź, czy jakiekolwiek pliki MOH zostały zmodyfikowane, jeśli Wambot nie działa Nie jestem pewien, co dokładnie robisz źle ... po prostu sprawdź wszystko. Nie wiem, czy pomogłem, ale ... próbowałem
Reply
Zacytować: Originally Posted by SANTANA Upewnij się, że czytasz wskazówki w pełni w pliku readme ... Zrobiłem to, co powiedziałem i było dobrze .. zwróć uwagę na te wskazówki: 1) Wyodrębnij Wambot do folderu MOHAA 2) Kliknij dwukrotnie na Wambot, aby uruchomić MOHAA 3) Sprawdź, czy jakiekolwiek pliki MOH zostały zmodyfikowane, jeśli Wambot nie działa Nie jestem do końca pewien, co robisz źle ... po prostu sprawdź wszystko. Nie wiem, czy pomogłem, ale ... próbowałem Próbowałem zainstalować wambot, ale mówi, że mohaa.exe musi mieć określony rozmiar pliku, a mój jest mniejszy. co ja robię?
Reply
pobierz crack bez CD, który zmieni go na odpowiedni rozmiar wyodrębnij do katalogu mohaa, zamiast na skrócie mohaa, kliknij lewym przyciskiem myszy i przejdź do właściwości, aw polu powinno znajdować się pole "C: \ Program Files \ EA GAMES \ MOHAA \", wystarczy tylko dodać do niego plik wambot.exe
Reply
Mam pękniętą płytę CD, ale teraz jest napisane, że jakiś plik .dll nie ma odpowiedniego rozmiaru.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Green Lizzard Mam pękniętą płytę CD, ale teraz wygląda na to, że jakiś plik .dll nie ma odpowiedniego rozmiaru. Naprawdę nie wiem, dlaczego to się dokładnie dzieje ... to działało dobrze dla mnie, ale właśnie robiłem zalecenie ..... Myślę, że powinniśmy zrobić lepki dla niektórych * oszustów * (Przykład: Wambot), wiele osób ma pytania dotyczące tego samego problemu, a męczące jest zobaczenie innego posta na ten sam temat gdzie indziej. tylko zalecenie ....
Reply
Mam pytanie. Uzyskuję dostęp do gier wieloosobowych w celu zdobycia medalu honorowego za pośrednictwem gry gamespy, która mówi, aby rozpocząć grę przy użyciu pliku .exe, w jaki sposób mam uzyskać dostęp do listy serwerów w grze gamespy przez plik?
Reply
Zacytować: Napisał Cheatster Mam pytanie. Uzyskuję dostęp do gier wieloosobowych w celu zdobycia medalu honorowego za pośrednictwem gry gamespy, która mówi, aby rozpocząć grę przy użyciu pliku .exe, w jaki sposób mam uzyskać dostęp do listy serwerów w grze gamespy przez plik? Wysłuchaj mnie uważnie :::::::::::::: 1. Spójrz na lewy górny róg ::: powinien wyświetlić kartę, która czyta gamespy. Kliknij go. 2. Przewiń w dół do opcji. Kliknij go. 3. Kliknij Gry u dołu listy. 4. Teraz powinieneś zobaczyć trzy kategorie ... moje gry, gry towarzyskie i inne gry. Kliknij moje gry. 5. Znajdź Medal of Honor Allied Assualt na liście. Kliknij go. 6. Poszukaj w prawym miejscu, gdzie brzmi :::: Lokalizacja programu 7. Kliknij Przeglądaj. 8. Znajdź plik Wambot i kliknij go dwukrotnie, aby go uruchomić. Teraz gamespy uruchomi wambot za każdym razem, gdy klikniesz na serwer. P.S> Zasługuję na Punkty Reprezentacyjne dla tego postu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)