Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdobądź ją stąd c & c renegade damage hack!
#11
oww i patrzę na problem, który potrzebujesz winrara przejdź do http://www.rarlab.com/download.htm dl winrar 3.2, a następnie otwórz plik, a następnie opublikuj tutaj, co zrobić więcej lub po prostu wykonaj kroki
Reply
#12
szybko możesz ponownie dołączyć plik. Myślę, że ten w sekcji dl jest pomieszany. Twój pierwszy załącznik został usunięty podczas przenoszenia hostów. dzięki
Reply
#13
K tu znowu przychodzi
Reply
#14
Więc mam pobrać winrar na forum lub co lub mój renegade /data/folder.Cuz poszedłem do winrar i ściągnąłem wersję 3.20 winrar jako pierwszą na górze strony.
Reply
#15
Jeśli chcesz mi powiedzieć, jak naprawić ten błąd lub błąd, napisz do mnie na stronie [email protected]
Reply
#16
thx ten działa bez podawania błędów wyodrębniania.
Reply
#17
Którego naprawdę chcę użyć tego uszkodzenia hack, ale dostaję błąd, proszę wyjaśnij, jak to naprawić. Pobrałem winrar3.20 na pierwszą stronę, powinienem pobrać coś innego. Wiem, że powinienem umieścić te pliki w westwood, renegade, folder danych.
Reply
#18
wystarczy pobrać ostatni załącznik, który został szybko opublikowany .. lub pobrać ponownie w sekcji pobierania, nie powinien już dawać ci błędów ..
Reply
#19
czasami kiedy używasz damagehacka w pierwszej rundzie, gra toczyła się wolno, więc udzielam rady, aby umieścić go w twoim folderze danych po 2 mapach, a potem gra nie ruszyła się wolno, czy już to powiedziałem?
Reply
#20
Właśnie pobrałem nowe uszkodzenie, dlaczego nie działa z ukrytymi czarnymi rękami i sakurą lub spustoszenie. Niszczę pojazdy z żołnierzem, a nie z nich. Dlaczego miałbym wszystko w Westwood?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)