Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak znaleźć wektor kości?
Mam problem z odnalezieniem wektora kości. Przeczytałem wątek zwrotny niezliczoną ilość razy, ale wciąż nie mogę tego zrozumieć. Czy istnieje rzekomo przesunięcie od obiektu gracza, który wskazuje na cActor, który jest następnie używany do pobierania wektora kości?
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/1137886-post423.html
Reply
Już to widziałem. Czym właściwie jest aktor? Czy można go uzyskać z bazy graczy?
Reply
W porządku, myślę, że teraz rozumiem to. Sądzę, że otrzymuję prawidłowy koder wywołujący tę funkcję typedef DWORD64 (__ fastcall * tGetActor) (obiekt DWORD64); tGetActor GetActor = (tGetActor) (0x140203040); Teraz mam problem ze znalezieniem funkcji wirtualnej, aby uzyskać wektor kości z klasy szkieletu. Jaki jest rozmiar
Reply
Zacytować: Originally Posted by vtothau W porządku, myślę, że teraz rozumiem to. Sądzę, że otrzymuję prawidłowy koder wywołujący tę funkcję typedef DWORD64 (__ fastcall * tGetActor) (obiekt DWORD64); tGetActor GetActor = (tGetActor) (0x140203040); Teraz mam problem ze znalezieniem funkcji wirtualnej, aby uzyskać wektor kości z klasy szkieletu. Jaki jest rozmiar
Reply
* (DWORD64 *) (cActor 0x1E0) daje mi odpowiednią klasę szkieletu, jednak nadal nie mogę się dowiedzieć, jak wywołać funkcję wirtualną GetBone. Czy ktoś może podać jakieś informacje? Edycja: wszystko to wyliczyłem sam.
Reply
więc dlaczego nie ma makaronu
Reply
Zacytować: Napisał StealthyXor więc dlaczego nie ma makaronu GetBone ma indeks 21, więc pomnóż go przez 8 i dodaj go do podstawowej wersji szkieletu. To wszystko, co dostarczę, ponieważ nikt inny nie pomógł ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by vtothau GetBone ma indeks 21, więc pomnóż go przez 8 i dodaj go do podstawowej wersji szkieletu. To wszystko, co dostarczę, ponieważ nikt inny nie pomógł ... Stare informacje. Jest w wątku zwrotnym od miesięcy ... Zrozumienie absolutnych podstaw wirtualnych funkcji jest po twojej stronie. Nie było potrzeby dalszego wyjaśniania, ponieważ było już tak szczegółowe, jak mogłoby być ... Aby zrozumieć funkcje wirtualne, wystarczy przeszukać forum. Jest w nim niezliczona ilość wątków. Zacytować: Napisał StealthyXor więc dlaczego nie ma makaronu twój "makaron" to wątek zwrotny, tak jak w drugim postu powiedział ...
Reply
Niewiele wskazuje na małe części w odwróceniu ale bez wcześniejszego zrozumienia na przykład vtables lub sposobu replikowania klas dla większości ludzi jest to trudne z jakiegoś powodu ludzie myślą, że muszą być tajemniczy lub ujawnić jak najmniej Domyślam się, że teraz chodzi o sławę ... zdobytą przez trzymanie innych w ciemności madd skills bro osobiście jestem facetem w stylu c / c ++, więc przychodzi prawie naturalnie ale wielu tutaj ledwo wie, jak pracować z wyciekiem c # wydania
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)