Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-------- Hack Super Damage .. Najlepiej edytować kiedykolwiek ---------
no cóż ... mam kilka sugestii na temat Haga Damaga ... za każdym razem, gdy wysadzisz veichle, dajesz punkty ... jeśli ktoś może to dla mnie edytować i zrobić to, więc nie dostaniesz punktów ... ponieważ jeśli dostaniesz points..it zaczyna być oczywiste, kto oszukuje ... a następnie dostajesz BANNED .... WIĘC MOŻESZ EDYTUĆ JĄ? DZIĘKI...   skontaktuj się ze mną na AIM @ LESNAR715 lub MSN Messenger @ [email protected] ... dzięki
Reply
sry digi, ale myślę, że cyberpunk próbował zrobić to, więc nie dostajesz punktów 4 takich rzeczy, myślę, że nie wyszło tak dobrze, bo to nigdy nie zostało wydane, to jest prawdopodobnie niemożliwe
Reply
no cóż, ten pomysł nie jest nowy. I nie, nie jest możliwe, aby klient poszedł na stronę. Może serwer po stronie ..... ze skryptami.
Reply
DAMMIT ... to jest do kitu ... no cóż ...
Reply
wszystko co musisz zrobić, to poczekać do połowy gry i zabić tylko pojazdy -_- albo zabijasz harv raz na jakiś czas (gdzie nie chcesz zdobyć punktów), aby pomyśleć, nie afk, więc jeśli twój mądry może to zrobić [sarkazm] wow nie jest tak trudne? [
Reply
wciąż daje ci punkty
Reply
Xeon może być w stanie pomóc ... nie pójść po niego
Reply
dzięki dzięki .. go!
Reply
Cóż, bardzo łatwo jest zrobić tak, abyś nie zdobył tylu punktów ... wystarczy zmienić głowicę, aby naprawić ... uwierz mi ... to sprawia, że ilość punktów i punktów dostajesz niesamowicie mniej!
Reply
ok dobrze .. Mógłbyś to zrobić dla nas .... il go hostować
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)