Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P3DUnlocker [BLT 2.0]
Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 1280x415.   Instrukcje: 0) Należy zainstalować 2013 Visual C Runtime inaczej gra ulegnie awarii podczas uruchamiania.   Ściągnij i zainstaluj 1) Zainstaluj BLT 2.1 [Jak i gdzie otrzymasz BLT? Teraz jest tylko twój problem] 2) Usuwanie starej wersji i innych kodów 3) Kopiuj P3DHack BLT Unlocker w modach
Reply
THX za aktualizację !!! jak dotąd jest to najlepszy mod w PD2
Reply
Miły!
Reply
Chłodny. Miejmy nadzieję, że mody nie zobaczą w tym nic złego.
Reply
Zacytować: Napisał Mozzer42 Sugerowałbym umieszczenie go gdzieś indziej dla ludzi do pobrania, ale nie wiedziałbym, gdzie myślę, że wklejając linki do innych cheatów, mods to także zasady strony agasint. Uważam za zabawne, że strona zbudowana wokół łamania zasad ma tyle ścisłych zasad. Omówiłem tę kwestię z Мpgh i byli zadowoleni, że publikuję teraz P3DHack na Мpgh. Razem z BLT, keybinds, RSS i innymi. Bez kar za BLT bez automatycznej aktualizacji lub czegokolwiek innego ...
Reply
Hej, Zrobiłem to, co powiedziałeś, ale nie mam ustawień mod w ustawieniach. Możesz mi pomóc ?
Reply
Jestem nowy w tej scenie, więc gdzie umieścić folder modów
Reply
Zacytować: Originally Posted by bassnbru Jestem nowy w tej scenie, więc gdzie umieścić folder modów znajdź D: \ Steam \ steamapps \ common \ PAYDAY 2 \ mods (dla mnie jego napęd d)
Reply
Okej, więc mam problem. Odblokowanie zbroi nie działa. I po tym, jak ją wyłączyłem, każda skórka zbroi została "odblokowana", więc mogę ją wyposażyć, dopóki nie powrócę do głównego menu, a potem zresetuje się do domyślnej. I nie mogę zdobyć żadnej nowej skórki na końcu Crime Spree b
Reply
nie działa. : c Nie mam "Ustawienia modyfikacji" w PD2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)