Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuń automatyczne cofanie odrzutu i inne rzeczy
Usuń automatyczne cofanie odrzutu i inne rzeczy
Reply
Dodano do stickies Fantastyczny skrypt
Reply
cześć, Dziękuję wszystkim za scenariusz Tylko pytanie: skrypt powinien być używany jako post, persist lub keybind?
Reply
Ups, zapomniałem o tym wspomnieć. Uruchomiłem go jako skrypt trwały (pamiętaj, aby skonfigurować TestVar), nie wiem jak go uruchomić jako post EDYCJA: Działa jako postrequire, patrz OP
Reply
Przepraszam, jaki był zamierzony rezultat?
Reply
Zacytować: Napisał Aoxx Przepraszam, jaki był zamierzony rezultat? Eliminuje czas resetowania odrzutu, jeśli rozumiem go poprawnie.
Reply
To powstrzyma twoją broń przed zresetowaniem do punktu, w którym zacząłeś strzelanie Oznacza to, że jeśli zaczniesz strzelać w punkcie x, odrzut strzelaniny odciągnie Cię od punktu x, ale gdy tylko przestaniesz strzelać, broń spadnie z powrotem dokładnie na punkt x (pod warunkiem, że nie próbowałeś zrekompensować odskoku wszystko).
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie DeadMansChest To powstrzyma twoją broń przed zresetowaniem do punktu, w którym zacząłeś strzelanie Oznacza to, że jeśli zaczniesz strzelać w punkcie x, odrzut strzelaniny odciągnie Cię od punktu x, ale gdy tylko przestaniesz strzelać, broń spadnie z powrotem dokładnie na punkt x (pod warunkiem, że nie próbowałeś zrekompensować odskoku wszystko). Nie działa od wersji U35.1 Broń nigdy się nie resetuje po odrzucie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Nie działa od wersji U35.1 Broń nigdy się nie resetuje po odrzucie. Dziwne, nadal używam go tak jak jest (na poziomie kodu, zmieniłem tylko kilka liczb) i mogę go całkowicie zanegować, zresetować odrzut, w pełni odzyskać odrzutu i wszystko pomiędzy. Czy uruchamiasz go jako trwały lub post? Albo powinienem pracować ostatni raz, kiedy sprawdziłem. Właśnie skończyłem moją sesję w Skyrim, więc sprawdzę też. EDYCJA: Obie implementacje działają dla mnie, więc nie wiem, co się dzieje.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie DeadMansChest Dziwne, nadal używam go tak jak jest (na poziomie kodu, zmieniłem tylko kilka liczb) i mogę go całkowicie zanegować, zresetować odrzut, w pełni odzyskać odrzutu i wszystko pomiędzy. Czy uruchamiasz go jako trwały lub post? Albo powinienem pracować ostatni raz, kiedy sprawdziłem. Właśnie skończyłem moją sesję w Skyrim, więc sprawdzę też. EDYCJA: Obie implementacje działają dla mnie, więc nie wiem, co się dzieje. Hmm, ciekawe .. Używam go jako PR. To nie jest wielka sprawa, tylko szukałem rozwiązania problemu OCD Nie warto rozwiązywać problemów, aby dowiedzieć się, co w nim przeszkadza haha.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)