Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Loot Spawn v1.2
Auto Loot Spawn v1.2
Reply
Czy szczęście przyniesie cokolwiek oprócz koksu i broni do odrodzenia podczas nalotu na cień?
Reply
Zacytować: Napisał Maelform Czy szczęście przyniesie cokolwiek oprócz koksu i broni do odrodzenia podczas nalotu na cień? Nie, udało mi się odrodzić inne łupy, ale albo się zawiesił, albo nie miałbym opcji interakcji. To były jedyne dwa, które działały, jest to dość niefortunne, ponieważ istnieje spory wybór łupów. Jeśli ktoś może dowiedzieć się, dlaczego niektóre łupy nie mogą zostać zebrane po zrobieniu, mimo że są dostępne na mapie, mogę dodać więcej takich jak więcej artefaktów i kolorów
Reply
To wstyd naprawdę, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to sklepienie, wyobrażałem sobie, że jest to dżem pełen złota i artefaktów = P Wiem, że wspominałem o tym wcześniej i nie chcę być kłopotliwym, ale byłoby miło, gdybyś mógł spowodować odrodzenie łupu w losowo wybranej fasionie z wcześniej zdefiniowanego łupu. Próbowałem tego i nie udało mi się z moją ograniczoną znajomością LUA.
Reply
Zacytować: Napisał Maelform To wstyd naprawdę, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to sklepienie, wyobrażałem sobie, że jest to dżem pełen złota i artefaktów = P Wiem, że wspominałem o tym wcześniej i nie chcę być kłopotliwym, ale byłoby miło, gdybyś mógł spowodować odrodzenie łupu w losowo wybranej fasionie z wcześniej zdefiniowanego łupu. Próbowałem tego i nie udało mi się z moją ograniczoną znajomością LUA. Tak, miałem ten sam pomysł na skrytkę, moim pierwotnym zamiarem było też wypełnienie skarbca jeszcze dwoma samurajskimi garniturami, pomyślałem, jak je połączyć, ale problem nie jest w stanie tego zrobić:
Reply
Gdyby randomizer mógł wybrać łupy tylko raz, można tego uniknąć. Możesz również powiązać współrzędne do określonego łupu zamiast mieć współrzędne i łupy. Gdybym tylko wiedział, jak przetłumaczyć moje myśli na LUA = P
Reply
Czy możesz odradzać się w nowych przedmiotach z nalotu na cień?
Reply
Zacytować: Originally Posted by DolanMcDuck Czy możesz odradzać się w nowych przedmiotach z nalotu na cień? Z technicznego punktu widzenia możesz, ale zdarzy się jedna z dwóch rzeczy. 1) Nie możesz wchodzić w interakcje z obiektem. 2) Kiedy wchodzisz w interakcję z obiektem, twoja gra ulega awarii. To był uporczywy problem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by DolanMcDuck Czy możesz odradzać się w nowych przedmiotach z nalotu na cień? Podobnie jak B1313 powiedział, że masz jeden z tych problemów, obecnie próbuję go rozwiązać z niesamowitą pomocą @ LazyOzzy. Jeśli zostanie rozwiązany, dodam więcej łupów i ewentualnie więcej map
Reply
Wspaniale, chętnie skorzystam z tego sam!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)