Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pytanie] Jaki jest najlepszy skrypt zemsty, o którym wiesz?
Ostatnia gra Rozgrywka z grupą Infamy 3 osób i na koniec trzeciej misji, tak jak mieliśmy zakończyć trzeci dzień FF na Deathwishu i ukradkiem właściciel gry idzie, "studenci, Wydaje mi się, że o tym czasie kopniemy tego skurwiela. " a jeden z facetów mówi "yeah fuck off quan" i zostałem kopnięty.   W przyszłości chciałbym, aby skrypt był w stanie ukarać takie zachowanie. Może wydawać się mocną głodną lub dziecinną, i przypuszczam, że tak jest, ale ja po prostu szukam czegoś, co natychmiast zabije wszystkich członków drużyny albo rozwali ich lub zmieni ich poziom na 1 lub coś podobnego.   Byłoby wspaniale, gdyby ktoś mógł mnie zaatakować czymś takim.   W każdym razie, doceniam to, że czytasz. Przykro nam, że złośliwe skrypty nie mogą być tutaj wypowiadane
Reply
Zacytować: Originally Posted by Quantization Ostatnia gra Rozgrywka z grupą Infamy 3 osób i na koniec trzeciej misji, tak jak mieliśmy zakończyć trzeci dzień FF na Deathwishu i ukradkiem właściciel gry idzie, "studenci, Wydaje mi się, że o tym czasie kopniemy tego skurwiela. " a jeden z facetów mówi "yeah fuck off quan" i zostałem kopnięty. W przyszłości chciałbym, aby skrypt był w stanie ukarać takie zachowanie. Może wydawać się mocną głodną lub dziecinną, i przypuszczam, że tak jest, ale ja po prostu szukam czegoś, co natychmiast zabije wszystkich członków drużyny albo rozwali ich lub zmieni ich poziom na 1 lub coś podobnego. Byłoby wspaniale, gdyby ktoś mógł mnie zaatakować czymś takim. W każdym razie, doceniam to, że czytasz. Przykro nam, że złośliwe skrypty nie mogą być tutaj wypowiadane Mam bardzo zły scenariusz, który może ci odpowiadać. Skontaktuj się ze mną.
Reply
prosty sposób: zapisz ich profil, użyj fałszywej nazwy, dołącz do swojej gry, jeśli jest dostępna i zdmuchnij na ostatni dzień
Reply
Zacytować: Originally Posted by aidenpearce prosty sposób: zapisz ich profil, użyj fałszywej nazwy, dołącz do swojej gry, jeśli jest dostępna i zdmuchnij na ostatni dzień Próbowałem, nie pracuję ^^
Reply
Czy mogę dostać ten skrypt też? zemścić się na dzieciach, które wciąż mnie kopią tylko dlatego, że są na poziomie 100? cóż, jeśli chcesz to dać ...
Reply
Zacytować: Napisał pierredjays Mam bardzo zły scenariusz, który może ci odpowiadać. Skontaktuj się ze mną. Czy mogę dostać ten zły skript też? Uwielbiam trollingowych ludzi z najlepszymi i szczerymi oszustami ... (perfekcja piracka jest dobra, ale chcę więcej !!!)
Reply
xD Zacytować: Spamowanie lub nadużywanie jakiegokolwiek systemu na niezarażonych urządzeniach jest niedozwolone i nie będzie tolerowane. Jeśli jesteś tutaj ze względu na absolutnie denerwujące ludzi w jakikolwiek sposób, zostaniesz odpowiednio potraktowany. Administratorzy i moderatorzy ustalą, czy Twój wpis jest uznawany za spam, czy nie. Jeśli jesteś tutaj po to, aby uzyskać wysoką liczbę postów i próbować zostać znanym w społeczności oszustów, w tej sytuacji zostaną podjęte działania. Ponadto, celowy spam lub niewłaściwe użycie któregoś z systemów, takich jak systemy zgłaszania lub nominacji, jest surowo zabronione i będzie skutkować surową karą. historia miłosna z @ learn_more ^^
Reply
Uzyskaj nowy adres IP, podrób swoje imię dosłownie bez nazwy (wymaga trochę edycji) i wkręć je. Brak imienia gwarantuje, że nie można kopać, a zmiana adresu IP pozwoli ci ponownie dołączyć do gry, z której ostatnio zostałeś wyrzucony, o ile jest miejsce. Osobiście podoba mi się torba do sadzenia serii LUA. Zasiewa wybraną torbę na cel i nie można jej usunąć, chyba że ją usuniesz lub gospodarz zakończy dzień lub wznowi napad. Ustaw silnik fuzyjny na celu i obserwuj, jak się czołgają. Lub podżegaj ich prędkość do 50 razy normalnej. Istnieje wiele innych sposobów na trolowanie frajerem, a są to tylko niektóre z przypadkowych.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Epicnessman9000 Brak imienia zapewnia, że nie można kopać ... tylko dlatego, że wiesz, że możesz zostać wyrzucony, jeśli masz puste imię. tylko cię trochę cię kopie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)