Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostateczne zabijanie
Ostateczne zabijanie
Reply
Uwielbiam to XD. Dzięki.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kevinf100 Uwielbiam to XD. Dzięki. Nie ma problemu, ciesz się!
Reply
Świetny człowiek pracy. Szkoda tylko gospodarzowi, ale niezła robota inaczej. Wygląda fajnie Dodano do lepkiego! Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Świetny człowiek pracy. Szkoda tylko gospodarzowi, ale niezła robota inaczej. Wygląda fajnie Dodano do lepkiego! Bests B1313 Dzięki! To całkiem niefortunne, że pagery działają jako hosty tylko dzięki wykorzystaniu "nieskończonych pageryków", poza tym, że uwielbiam to czyści czystą mapę.
Reply
Zacytować: Napisał Sirgoodsmoke Dzięki! To całkiem niefortunne, że pagery działają jako hosty tylko dzięki wykorzystaniu "nieskończonych pageryków", poza tym, że uwielbiam to czyści czystą mapę. Tak, świetnie, że po prostu wędrujesz po mapie i odnajdujesz rzeczy AKA Shadow Raid Czy to waga wszystkich ciał, a następnie przekazuje je gospodarzowi jako jedną torbę? Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Tak, świetnie, że po prostu wędrujesz po mapie i odnajdujesz rzeczy AKA Shadow Raid Czy to waga wszystkich ciał, a następnie przekazuje je gospodarzowi jako jedną torbę? Bests B1313 Tak, że wszystkie torby są pakowane w jedną torbę, chyba że masz włączony układ przeniesienia, czy to samo dla klienta, po prostu bez strażników, ponieważ nie można uzyskać odpowiedzi na pagery.
Reply
Zacytować: Napisał Sirgoodsmoke Tak, że wszystkie torby są pakowane w jedną torbę, chyba że masz włączony układ przeniesienia, czy to samo dla klienta, po prostu bez strażników, ponieważ nie można uzyskać odpowiedzi na pagery. Fajnie, możesz pieprzyć się z kilkoma randami, uruchamiając skrypt ASAP, mówiąc, że to dziwny błąd. Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Fajnie, możesz pieprzyć się z kilkoma randami, uruchamiając skrypt ASAP, mówiąc, że to dziwny błąd. Bests B1313 Lol Nie mogę powiedzieć, ile razy robiłem, że lol i klienci są jak gdzie ta torba na ciało pochodzi z haha, spamuję klucz, jak tylko dostanę się i mapa jest wyczyszczona w ciągu kilku sekund lol
Reply
Zacytować: Napisał Sirgoodsmoke Lol Nie mogę powiedzieć, ile razy robiłem, że lol i klienci są jak gdzie ta torba na ciało pochodzi z haha, spamuję klucz, jak tylko dostanę się i mapa jest wyczyszczona w ciągu kilku sekund lol Tak, lol. Więc jeśli mógłbyś jakoś skasować torbę na ciało to byłoby prawie idealnie, lol Bests B1313
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)