Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weapontweakdata nie działa
Weapontweakdata nie działa
Reply
OK po kilku eksperymentach dowiedziałem się, że tylko strzelby nie działają.
Reply
Zacytować: Napisał Jiqegolo2671 Od aktualizacji 102 moja edycja Weapontweakdata z modu Overkill nie działa. Czy ktoś może mi pomóc? - snip wyciąć wszystkie snips- Cieszę się, że wymyśliłeś problem, ale chciałbym wspomnieć o tym naprawdę szybko, że możesz sformatować to na wiele sposobów z kilkoma przykładami wymienionymi poniżej. Zauważyłem, że dość często ustawiasz rozkład, odrzut i spread_moving na 100. Możesz zamiast tego umieścić je w części scenariusza penetracji pocisku i uzyskać ten sam efekt dla dużo mniej linii w kodzie, lub po prostu zrobić z tego coś . Przykład poniżej. Kod: dla k, v w parach (self) zrobić, jeśli typ (v) == "tabela" i v. category następnie self [k]. statystyki. spread = 100 self [k]. statystyki. odrzutu = 100 self [k]. statystyki. spread_moving = 100 koniec Dodatkowo, zamiast całkowicie przedefiniować grupę statystyk, możesz zidentyfikować konkretne statystyki. Przykład poniżej. Kod: samego siebie . m134. statystyki. Obrażenia = 150 Ale hej, cokolwiek dla ciebie działa, człowieku!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)