Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdobywanie imienia rówieśników
Jestem teraz w źródłach PD2 i kodach PPv16, i jestem trochę zdezorientowany, jak zdobyć imiona Peerów   Podobnie jak nazwa gracza (rówieśnika) 1 i takie rzeczy, ponieważ pod V16 jest dół w sekcji przycisków prostego napisanego - WKRÓTCE! więc ja proszę o pomoc tutaj.   Widziałem coś od B1313 do INTERACT z rówieśnikami, ale ja tylko przyzwyczaić do wyjścia coś z nazwą peers.
Reply
peer: name ()? Z czym musisz pracować?
Reply
EDYCJA: Znaleziono Steam: username (), ale pokazuje nazwę użytkownika skryptu, jak mogę go użyć do pokazania innego peera? Twoja wiadomość nie została pokazana Przepraszam, chcę przetestować teraz, wypisać nazwę peera na czacie. Peer: name dont works (zero globalne)
Reply
Spowoduje to wydrukowanie wszystkich nazw rówieśników na czacie. Kod: dla k, v w parach (manager: network: session (): peers ()) do menedżerów. chat: _receive_message (1, "Peer names", v. _name, Color. purple) end Spowoduje to wydrukowanie nazwy peer_id (1-4) Kod: nazwa lokalna = menedżerowie. network: session (): peer (1): menadżer name (). chat: _receive_message (1, "Peer (1)", imię, kolor, fioletowy)
Reply
Czy możesz wyjaśnić nieco "za"? Nie rozumiałem, że przez cały czas chciałem tworzyć z tego również inne skrypty: L, ale dzięki za pomoc!
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille Peer: name dont works (zero globalne) Cóż, najpierw musisz mieć obiekt peer. Czy masz jednostkę gracza? Identyfikator peera? Który z uczestników jest drukowany?
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille Czy możesz wyjaśnić nieco "za"? Nie rozumiałem, że przez cały czas chciałem tworzyć z tego również inne skrypty: L, ale dzięki za pomoc! manager.networkConfusedession (): peers () jest tabelą wszystkich rówieśników, a każdy rówieśnik ma tabelę nazw, identyfikatorów, maski, znaków itp. v jest tabelą równorzędną, a "_name" jest nazwą równorzędną w tej tabeli.
Reply
ale za to, czego używasz, to "k"? A skąd wiesz co jest w środku stołu?
Reply
gdzie umieszczam, która tabela chcę wyprowadzać, kiedy uruchamiam ten skrypt, nic się nie dzieje.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille gdzie umieszczam, która tabela chcę wyprowadzać, kiedy uruchamiam ten skrypt, nic się nie dzieje. Mam go w moim globalnym skrypcie, który jest ustawiony jako trwały. W PD2Hook.yml ustaw tryb wyjściowy: 7. Po wykonaniu ^ tego ^, zrób to w ten sposób. Kod: dla k, v w parach (menadżer: network: session (): peers ()) do table_print (v) end Możesz także table_print (k)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)