Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o nowej aktualizacji
Cześć .... Właśnie zacząłem używać skryptu, który odblokowuje Gage Weapon Pack 02 1-2 tygodnie temu. Byłem całkowicie kochany, ale ... dzisiaj, kiedy pojawiła się ta aktualizacja "Żądza śmierci"! , skrypty nie działały ... Byłem tak smutny .... Czy ... jest coś, co mogę zrobić ... Naprawdę kochałem ten skrypt, ale teraz nie zadziała. Jakaś pomoc ? Jestem tu nowy.
Reply
Hak został zerwany z najnowszą łatką, po prostu poczekaj.
Reply
Cóż, oczywiście próbują utrudnić życie hakerom przy każdym nowym patchu: P Cierpliwość. W końcu nastąpi aktualizacja =)
Reply
ich praca nad poprawką
Reply
Teraz cofam nowy plik EXE. Bardzo zmienili się w reżimie aktywów. 500 brakujących plików. Musieli zrestrukturyzować interfejs Lua, który prawdopodobnie zrzuca znaki Lua.
Reply
Mam już wyodrębnione nowe pliki .luac: 1.5.0 → 1.6.0 Wszystkie pliki: 1134 Nowość: 3 Zmodyfikowano: 159 W przypadku biblioteki DLL żadna poprawka nie jest jeszcze dostępna - wyobraź sobie, że pracuje nad nią Aby uzyskać dostęp do plików pakietu w / PD2Bundle lub PDBundleModPatcher, wystarczy zmienić nazwę pliku bundle_db.blb na all.blb, zastosować modyfikacje, a następnie zmienić nazwę z powrotem raz zrobione (przydatne dla modów shadow itp.). W przypadku PD2Bundle, upewnij się, że uruchomiłeś "PD2Bundle -update_only", zanim użyjesz go do czegokolwiek innego, aby zaktualizował się on do najnowszej łatki.
Reply
no cokolwiek brzydko złotych masek i musisz powtórzyć tę samą nudną i bezużyteczną napad na 4 lub 5 razy, możesz sobie z tym poradzić za pomocą SAM i zapomnieć o powtarzaniu głupich rzeczy legit na solo O tak i nowy system EXP, bo właśnie oszukałem 50-100 i niesławę, ponieważ nie widzę powodu, by grindować na sissy fps game. Przyjmij czas na poprawki, wezmę też mój
Reply
Wyśledziłem błąd w sygnaturze luaL_newstate. Oto nowy podpis: 8B 44 24 0C 56 8B F1 85 C0
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez v00d00 Mam już wyodrębnione nowe pliki .luac: 1.5.0 → 1.6.0 Wszystkie pliki: 1134 Nowość: 3 Zmodyfikowano: 159 W przypadku biblioteki DLL żadna poprawka nie jest jeszcze dostępna - wyobraź sobie, że pracuje nad nią Aby uzyskać dostęp do plików pakietu w
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)