Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Payday 2 - kozy, sejfy i wiertła
Tak więc myślałem. Ponieważ odblokowane osiągnięcie daje ci bezpieczeństwo kozła i ćwiczenie ("Możesz biegać, ale nie możesz się ukryć", aby być konkretnym), możesz, teoretycznie, zabić oddanie siebie i odjąć osiągnięcie, aby zdobyć jak najwięcej ćwiczeń i sejfów jak chcesz? Miałem zamiar spróbować z MVP, ale nie ma jeszcze nowych osiągnięć.
Reply
Zacytować: Originally Posted by CCCRIDER Tak więc myślałem. Ponieważ odblokowane osiągnięcie daje ci bezpieczeństwo kozła i ćwiczenie ("Możesz biegać, ale nie możesz się ukryć", aby być konkretnym), możesz, teoretycznie, zabić oddanie siebie i odjąć osiągnięcie, aby zdobyć jak najwięcej ćwiczeń i sejfów jak chcesz? Miałem zamiar spróbować z MVP, ale nie ma jeszcze nowych osiągnięć. Próbowałem tego ze starszymi osiągnięciami, nie działałem. Cóż, po prostu próbowałem go, dodając osiągnięcie do MVP, nie działa, można tylko uzyskać bezpieczne i wiercić raz.
Reply
Działa podobnie jak elementy osiągnięć TF2. Nie przyznaje ci ponownie przedmiotów, ponieważ serwery Steam wykryły, że dostałeś już przedmioty, nawet jeśli anulujesz osiągnięcie. Gdyby cała ta bezpieczna i kluczowa rzecz była po stronie klienta, to może.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)