Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PierreDjay's INSTANTS INTERACTIONS Skrypty kolekcjonerskie
PierreDjay's INSTANTS INTERACTIONS Skrypty kolekcjonerskie
Reply
po prostu ciekawy, jaki jest inny czas pomiędzy modem interakcji wbudowanym w PP z wyłączeniem pagerów? jest otwarte bankomaty i wziąć rzeczy podobne do modów open all deposit boxes? to po prostu otwiera wszystkie bankomaty na mapie i zbiera rzeczy? jeśli odpowiedź brzmi "tak", to czy jest taka sama dla wszystkich modów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Kidney po prostu ciekawy, jaki jest inny czas pomiędzy modem interakcji wbudowanym w PP z wyłączeniem pagerów? jest otwarte bankomaty i wziąć rzeczy podobne do modów open all deposit boxes? to po prostu otwiera wszystkie bankomaty na mapie i zbiera rzeczy? jeśli odpowiedź brzmi "tak", to czy jest taka sama dla wszystkich modów? Nic do zobaczenia. Jest jednak jasne: OTWÓRZ WSZYSTKIE WPŁAT BOKSU PP pozwala otworzyć wszystkie skrzynki depozytowe. OTWÓRZ WSZYSTKIE bankomaty ode mnie_ Pozwala otworzyć wszystkie bankomaty i brać rzeczy. PP nie obejmuje wszystkich, nie odpowiada na wszystkie pagery, nie otwiera wszystkich bankomatów, _ nie przywiązuje wszystkich obywatelskich i nie ożywia wszystkich graczy, dlatego stworzyłem te kody.
Reply
Zacytować: Napisał pierredjays Nic do zobaczenia. Jest jednak jasne: OTWÓRZ WSZYSTKIE WPŁAT BOKSU PP pozwala otworzyć wszystkie skrzynki depozytowe. OTWÓRZ WSZYSTKIE bankomaty ode mnie_ Pozwala otworzyć wszystkie bankomaty i brać rzeczy. PP nie obejmuje wszystkich, nie odpowiada na wszystkie pagery, nie otwiera wszystkich bankomatów, _ nie przywiązuje wszystkich obywatelskich i nie ożywia wszystkich graczy, dlatego stworzyłem te kody. twoje brakujące pytanie. a może nie zapytałem go we właściwy sposób. Czy to proste sprawi, że gracz będzie w stanie od razu oddziaływać na rzeczy, czy faktycznie otwiera bankomaty bez konieczności bycia obok nich i zbierania zawartości? to samo pytanie dotyczy civs
Reply
Zacytować: Originally Posted by Kidney twoje brakujące pytanie. a może nie zapytałem go we właściwy sposób. Czy to proste sprawi, że gracz będzie w stanie od razu oddziaływać na rzeczy, czy faktycznie otwiera bankomaty bez konieczności bycia obok nich i zbierania zawartości? to samo pytanie dotyczy civs / body bags. czy to proste umożliwia natychmiastowe kopiowanie powiązań lub przechodzenie przez całą mapę i zamienianie wiązań w civy bez konieczności interakcji z każdym ręcznie? prosta odpowiedź tak / nie będzie działać w twojej odpowiedzi. nie potrzebuję zagadek ani nie próbuję wytłumaczyć mi, co PP robi / robi. będzie działać z dowolnego miejsca na mapie, tak jak gdybyś stał przed bankami i natychmiast
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez Pirate Captain będzie działać z dowolnego miejsca na mapie, tak jak gdybyś stał przed bankami i natychmiast bardzo fajny. czy powinienem to opublikować w zapytaniach PPv14, czy też w magiczny sposób sam wejdzie do PPv14?
Reply
Dziękuję, czekaliście na coś takiego
Reply
Zacytować: Originally Posted by Kidney twoje brakujące pytanie. a może nie zapytałem go we właściwy sposób. Czy to proste sprawi, że gracz będzie w stanie od razu oddziaływać na rzeczy, czy faktycznie otwiera bankomaty bez konieczności bycia obok nich i zbierania zawartości? to samo pytanie dotyczy civs / body bags. czy to proste umożliwia natychmiastowe kopiowanie powiązań lub przechodzenie przez całą mapę i zamienianie wiązań w civy bez konieczności interakcji z każdym ręcznie? prosta odpowiedź tak / nie będzie działać w twojej odpowiedzi. nie potrzebuję zagadek ani nie próbuję wytłumaczyć mi, co PP robi / robi. Naprawdę przepraszam, tłumaczenie google to PRAWDZIWY SHIT. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, tak jak powiedział kapitan, wszystkie te rzeczy są robione gdziekolwiek na mapie, a nawet w więzieniu. Jeśli masz jakiś inny pomysł na odległość interakcji (teraz, jak rozumiem, funkcjonuje) daj mi znać ^^
Reply
Czy potrafisz sprawić, by civy nie musiały kulić się, zanim się z nimi związały?
Reply
Zacytować: Originally Posted by nexsys Czy potrafisz sprawić, by civy nie musiały kulić się, zanim się z nimi związały? Próbuję, ale jeszcze jej nie znalazłem. Myślałem, że zadaję 0,01 obrażeń, aby umieścić je na ziemi, ale nie działa. Natychmiastowe pagery zaktualizowane (teraz działa firestarter day2)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)