Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odblokowywanie niesławnych masek Infomy
Odblokowywanie niesławnych masek Infomy
Reply
Globals to po prostu czystsze rozwiązanie, lol. Odstęp ... lol. To miłe, ale czy twój menedżer mas już to robi? Nie rozumiem? Dodano do zanieczyszczeń kleistych
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Globals to po prostu czystsze rozwiązanie, lol. Odstęp ... lol. To miłe, ale czy twój menedżer mas już to robi? Nie rozumiem? Dodano do zanieczyszczeń kleistych Jest to szczególnie przydatne do odblokowywania niesłownych masek. Menedżer masek dodaje tylko maski infamy, ale ich nie odblokowuje, jeśli ich nie odblokowałeś.
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Globals to po prostu czystsze rozwiązanie, lol. Odstęp ... lol. To miłe, ale czy twój menedżer mas już to robi? Nie rozumiem? Dodano do zanieczyszczeń kleistych Zacytować: Napisał Kel007 Jest to szczególnie przydatne do odblokowywania niesłownych masek. Menedżer masek dodaje tylko maski infamy, ale ich nie odblokowuje, jeśli ich nie odblokowałeś. To ^. Dodaje maski, ale jeśli nie masz poziomu infamii, aby z nich skorzystać, nie możesz ich użyć. Po dodaniu ich do ekwipunku maski możesz jednak. Ponadto wolę globale, ale jestem zmęczony odpowiadaniem na niekończącą się "moją grę zawiesza się, kiedy używam tego ......... coś o grze". Napisałam te godziny temu, a potem zostałem rozproszony przez inną kartę w Firefoksie Edycja: Meh, właśnie dodałem rzecz o globalnym, ponieważ jest to redundantny kod, jeśli mają już globale. Cokolwiek pływa na łodzi, wiesz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Edycja: Meh, właśnie dodałem rzecz o globalnym, ponieważ jest to redundantny kod, jeśli mają już globale. Cokolwiek pływa na łodzi, wiesz. Z pewnością uczynił kod znacznie, znacznie krócej. Czas (dla mnie) zaktualizować skrypt. Edycja: A także dzięki za rep scenariusz
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 To ^. Dodaje maski, ale jeśli nie masz poziomu infamii, aby z nich skorzystać, nie możesz ich użyć. Po dodaniu ich do ekwipunku maski możesz jednak. Ponadto wolę globale, ale jestem zmęczony odpowiadaniem na niekończącą się "moją grę zawiesza się, kiedy używam tego ......... coś o grze". Napisałam te godziny temu, a potem zostałem rozproszony przez inną kartę w Firefoksie Edycja: Meh, właśnie dodałem rzecz o globalnym, ponieważ jest to redundantny kod, jeśli mają już globale. Cokolwiek pływa na łodzi, wiesz. Oh ok, tak. Ludzie są po prostu leniwy, aby przeszukać forum dla tej odpowiedzi, więc myślę, lol. W porządku Zacytować: Napisał Kel007 Z pewnością uczynił kod znacznie, znacznie krócej. Czas (dla mnie) zaktualizować skrypt. Edycja: A także dzięki za rep scenariusz Tak, globale utrzymują rzeczy czystsze IMO, ale każdemu swoje własne.
Reply
Wydajność usuwania nie działa, pozostaje na platformie Steam: / Edycja: Nieważne, zajmuje trochę czasu. Przynajmniej mogę potwierdzić, że działa lol. Może dodać notatkę (dla nowicjuszy?), Że musisz odblokować umiejętności w drzewie Infamów, aby najpierw odblokować maski. Chociaż jak usunąć umiejętności infamii po zresetowaniu? Edit 2: (Chociaż odblokowane umiejętności infami nie działają po zresetowaniu) Edycja 3: Czy istnieje mimo to, aby usunąć zamieszczone odpowiedzi lol?
Reply
Zacytować: Napisał Kel007 Wydajność usuwania nie działa, pozostaje na platformie Steam: / Edycja: Nieważne, zajmuje trochę czasu. Przynajmniej mogę potwierdzić, że działa lol. Może dodać notatkę (dla nowicjuszy?), Że musisz odblokować umiejętności w drzewie Infamów, aby najpierw odblokować maski. Chociaż jak usunąć umiejętności infamii po zresetowaniu? Edit 2: (Chociaż odblokowane umiejętności infami nie działają po zresetowaniu) Edycja 3: Czy istnieje mimo to, aby usunąć zamieszczone odpowiedzi lol? Tylko pracownicy mogą usuwać posty. W każdym razie ... odblokowane umiejętności nie działają? Dziwne ... Czy spróbowałeś znowu osławić?
Reply
Zacytować: Napisał Kel007 Wydajność usuwania nie działa, pozostaje na platformie Steam: / Edycja: Nieważne, zajmuje trochę czasu. Przynajmniej mogę potwierdzić, że działa lol. Może dodać notatkę (dla nowicjuszy?), Że musisz odblokować umiejętności w drzewie Infamów, aby najpierw odblokować maski. Chociaż jak usunąć umiejętności infamii po zresetowaniu? Edit 2: (Chociaż odblokowane umiejętności infami nie działają po zresetowaniu) Edycja 3: Czy istnieje mimo to, aby usunąć zamieszczone odpowiedzi lol? Taki jest etap "Kupuj i dodawaj maski infami do ekwipunku". Ten przycisk nic nie robi (callback jest zerowy), służy jedynie jako symbol zastępczy informujący użytkowników, że muszą kupić maski z punktami infamy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Taki jest etap "Kupuj i dodawaj maski infami do ekwipunku". Ten przycisk nic nie robi (callback jest zerowy), służy jedynie jako symbol zastępczy informujący użytkowników, że muszą kupić maski z punktami infamy. Nie wiedziałem, że tak naprawdę chodzi o odblokowanie umiejętności haha. Mam już maski (dodane do ekwipunku za pomocą innego skryptu), więc zastanawiałem się, dlaczego jest nadal zablokowany, mimo że jest w ekwipunku.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)