Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie: wykryto kody!
Zrobiłem małą sesję testową z moim przyjacielem, wypróbowałem kilku trenerów, a następnie wiem, że dostałem powiadomienie o tym, jak "spłodził zbyt wiele zasobów sprzętu" po włożeniu kilku torebek amunicyjnych.   Następnie podkreśla swoje imię na czerwono, a na jego imieniu widnieje duży czerwony znak oszusta.   Po ponownym uruchomieniu gry czerwone ostrzeżenia zniknęły, a jego plik zapisany na karcie nie ulegał zmianie.   To znaczy:   Payday 2 WYKRYWA kody. Nie zakazuje cię prosto, ale mówi innym graczom BEZ informowania. Prawdopodobnie mogą cię zgłosić. (Jeśli w rzeczywistości nie wykrywa oszustów, to ten jeden trener jest zaprojektowany, aby cię złapać, ale lubię myśleć, że tak nie jest.)   Trenerem był Pirate Perfection v14 pobrany z forum UnkownCheats.   Wezwę zdjęcie, gdy tylko wymyślę, gdzie go przesłać, i jak dotąd nie został zbanowany, ale opublikuję ponownie, jeśli zostanie zbanowany jako dalsze ostrzeżenie. (Mam nadzieję, że nie.)     Wyświetla znak nad głową, aby wszyscy mogli go zobaczyć. Nazwy HUD są również podświetlone na czerwono, a czat powiadamia wszystkich oprócz oszusta.
Reply
Musisz być podróżnikiem z przeszłości, który jakoś przegapił ostatnie 20 dni.
Reply
Jestem po prostu nowy i nie mam pojęcia, ile lat ma ta wiadomość. Zwróć uwagę na tag "A Pathetic n00bie". Jeśli w rzeczywistości jest to stara wiadomość, dlaczego nie ma wokół niej bardzo ostrzeżenia? Mam wrażenie, że ludzie powinni być na bieżąco informowani lub przynajmniej mieć dostęp do informacji. (Żaden z trenerów, na które patrzyłem nie miał żadnych ostrzeżeń i pierwsza strona tego forum nie zawierała żadnych tematów.) Być może mój post jest zbędny, ale może jeśli będzie zaśmiecony, pomoże ostrzec kogoś gdzieś. Wiem, że ogólnie zadawane pytanie w ogóle, jeśli chodzi o kody w grach, brzmi: "Czy mogę dostać za to zakaz?"
Reply
Zacytować: Napisał Maelform Musisz być podróżnikiem z przeszłości, który jakoś przegapił ostatnie 20 dni. Eyyyy. Początkujący nie lubią przeglądać milionów wątków, aby zobaczyć, jak działa "to". x)
Reply
Wow, czy ktoś nadal używa Internet Explorera?
Reply
Zacytować: Originally Posted by SodiumShine Zrobiłem małą sesję testową z moim przyjacielem, wypróbowałem kilku trenerów, a następnie wiem, że dostałem powiadomienie o tym, jak "spłodził zbyt wiele zasobów sprzętu" po włożeniu kilku torebek amunicyjnych. Następnie podkreśla swoje imię na czerwono, a na jego imieniu widnieje duży czerwony znak oszusta. Po ponownym uruchomieniu gry czerwone ostrzeżenia zniknęły, a jego plik zapisany na karcie nie ulegał zmianie. To znaczy: Payday 2 WYKRYWA kody. Nie zakazuje cię prosto, ale mówi innym graczom BEZ informowania. Prawdopodobnie mogą cię zgłosić. (Jeśli w rzeczywistości nie wykrywa oszustów, to ten jeden trener jest zaprojektowany, aby cię złapać, ale lubię myśleć, że tak nie jest.) Trenerem był Pirate Perfection v14 pobrany z forum UnkownCheats. Wezwę zdjęcie, gdy tylko wymyślę, gdzie go przesłać, i jak dotąd nie został zbanowany, ale opublikuję ponownie, jeśli zostanie zbanowany jako dalsze ostrzeżenie. (Mam nadzieję, że nie.) https:
Reply
Zacytować: Originally Posted by SodiumShine Zrobiłem małą sesję testową z moim przyjacielem, wypróbowałem kilku trenerów, a następnie wiem, że dostałem powiadomienie o tym, jak "spłodził zbyt wiele zasobów sprzętu" po włożeniu kilku torebek amunicyjnych. Następnie podkreśla swoje imię na czerwono, a na jego imieniu widnieje duży czerwony znak oszusta. Po ponownym uruchomieniu gry czerwone ostrzeżenia zniknęły, a jego plik zapisany na karcie nie ulegał zmianie. To znaczy: Payday 2 WYKRYWA kody. Nie zakazuje cię prosto, ale mówi innym graczom BEZ informowania. Prawdopodobnie mogą cię zgłosić. (Jeśli w rzeczywistości nie wykrywa oszustów, to ten jeden trener jest zaprojektowany, aby cię złapać, ale lubię myśleć, że tak nie jest.) Trenerem był Pirate Perfection v14 pobrany z forum UnkownCheats. Wezwę zdjęcie, gdy tylko wymyślę, gdzie go przesłać, i jak dotąd nie został zbanowany, ale opublikuję ponownie, jeśli zostanie zbanowany jako dalsze ostrzeżenie. (Mam nadzieję, że nie.) https:
Reply
Jestem całkowicie poważny i tak, to wszystko jest dla mnie nowością. Rozumiem, że wielu z was jest weteranami, a co nie, a to dla was stara wiadomość. Jednak nie widziałem żadnych innych postów w tej sprawie, a przynajmniej nie było takich dostępnych, które nie powiedziałyby "Nie możesz nie zostać zbanowanym, nie martw się w ogóle". Osobiście uważam, że każdy, kto chce coś zrobić, to śmiać się z nowej osoby i to jest w porządku, ale nie jestem pewien, jak mój post jest już bezcelowy, niż ludzie, którzy wypowiadają się przeciwko mnie. To dziwna społeczność, która cieszy nowych użytkowników natychmiastowym ośmieszeniem. Nic dziwnego, że wiele wątków wydaje się być pełnych dziecięcych argumentów i dramatów. (Bardzo trudno jest nadążyć za publikowaniem postów, zanim moje posty zostaną zatwierdzone)
Reply
i kolejny piękny okaz pokazujący dokładnie, jak nieuświadomiony
Reply
Czy tak naprawdę konieczne było, aby tak wiele osób patrzyło na oryginalny post, a następnie reagowało niejasną zniewagą? Wszyscy musieliście wziąć własną dowcipną uwagę? Nie jestem pewien, czy ktoś nie chciał czytać żadnych odpowiadających mu postów. Ale rozumiem, że UC jest pełne bardzo inteligentnych ludzi, a każdy mniej poinformowany od nich jest prawdopodobnie brudem. Usunąłbym post, gdybym mógł, ale to najwyraźniej nie było dozwolone. W rzeczywistości nie jestem pewien, dlaczego post został zatwierdzony AT ALL, jeśli jest to odbiór, który otrzyma.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)