Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Payday 2 - Pirate Perfection Trainer v3
Oto trener, który zrobiłem z kopii i wkleiłem skrypty innych osób. Cieszyć się!     NOWA WERSJA TUTAJ       Czas na v3, więc znowu zaczynamy ..   Dziennik zmian: Dodano więcej menu Spawn poprawił się, jest chory Aktualizacja modułu audio więcej opcji opcji opcji .......       OSTRZEŻENIE: gra zostanie zawieszona, jeśli załadujesz zbyt wiele kodów, a następnie normalizujesz   OSTRZEŻENIE: gra się zawiesza, jeśli odradzasz civy na mapach, do których ich nie należysz, ZOSTAŁA OZNACZONA     KLIKNIJ TUTAJ         Funkcje są następujące:     KLAWIATURA:   F1: LISTA CHEATÓW        F2: PRZEJĘCIE GODMODE    F3: MENU BROŃ Dualfunction Menu, In
Reply
naprawdę?? wow thx Cap'n! kiedy ten trener zostanie zwolniony?
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez Pirate Captain http:
Reply
Omg, naprawdę miły kolego
Reply
żadnych szpiegów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by aidenpearce żadnych szpiegów? Spooks w menu spawnu.
Reply
ohh thx dużo! w każdym razie opcja SPOOF NAME będzie świetna, aby ukryć moje imię
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez Pirate Captain Dziennik zmian: Dodano więcej menu Spawn poprawił się, jest chory Aktualizacja modułu audio więcej opcji opcji opcji ....... Czy to jedyna różnica między v2 i v3? Ponadto, co te dwie powyższe znaczyły przez "spawn spooks", muszę być poza zasięgiem
Reply
Zacytować: Originally Posted by londasgt Czy to jedyna różnica między v2 i v3? Ponadto, co te dwie powyższe znaczyły przez "spawn spooks", muszę być poza zasięgiem nie, nie wszystkie różnice, spróbuj, jeśli chcesz wiedzieć, jak dużo się zmienia, dużo. i przez zwiadowców oznaczają one koniczynki, nie są na to odpowiednie nazwy, kiedy je odradzasz, słychać "o cholera"
Reply
thx za tę aktualizację! Ale do worków odradzających się nie ma worków wiertniczych, serwery, body, obrazy itp. ... I za każdym razem, gdy próbuję odrodzić się cywilem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)