Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rainbow Laser i Skip Blackscreen od Hoxhud
Tak więc, po tym, jak zdecydowałem się przełączyć z HoxHud na PocoHud, najczęściej żądanymi funkcjami był laser tęczowy i "nie musieliśmy wchodzić, aby pominąć czarny ekran". Oto samodzielne wersje każdego skryptu:   Blackscreen Skip (post require to lib
Reply
Czym dokładnie jest czarny ekran?
Reply
Zacytować: Originally Posted by someguy11 Czym dokładnie jest czarny ekran? Nie wiem, jak to nazwać, i tak nazwał to Overkill ... To czarny ekran, który znajduje się pomiędzy lobby gry a rzeczywistą grą. W tym czasie odbywa się odprawa misji i możesz przytrzymać Enter, aby ją pominąć. Ten fragment kodu umożliwia naciśnięcie klawisza Enter zamiast trzymania go, abyś mógł szybciej wejść do gry.
Reply
Dobra robota, ale ten laserowy laser do broni ... hmm ... clone_methods ... taka zła praktyka kodowania (zużywa podwójną pamięć dla prostego wskaźnika funkcji). Wykorzystuje znacznie więcej miejsca. Wkrótce opublikuję zmienioną i zredagowaną wersję.
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Dobra robota, ale ten laserowy laser do broni ... hmm ... clone_methods ... taka zła praktyka kodowania (zużywa podwójną pamięć dla prostego wskaźnika funkcji). Wykorzystuje znacznie więcej miejsca. Wkrótce opublikuję zmienioną i zredagowaną wersję. Tak, nie byłem szczęśliwy z tego powodu. Podjęto próbę replikacji na podstawie biblioteki lib
Reply
tutaj sprawia to, że każdy laser jest nieco wyjątkowy. nadal jako skrypt wymagający postu dla lib / units / weapons / weaponlaser Kod: grzech lokalny = matematyka. sin lokalny losowy = matematyka. losowy lokalny _update = WeaponLaser. funkcja aktualizacji WeaponLaser: update (jednostka, t, dt) _update (self, unit, t, dt) self. speed = self. samoczynny speed lub random (). phase = self. faza lub losowa () t = t * (2 + własna prędkość) + jaźń. faza * 3600 miejscowa czerwona = grzech (130,8 * t + 0) * 0,5 + 0,5 lokalna grn = grzech (138,6 * t + 60) * 0,5 + 0,5 lokalna blu = grzech (146,9 * t + 120) * 0,5 + 0,5 własnej wartości. _themes ["fabulousputin"] = {light = kolor (czerwony, grn, blu) * 10, poświata = kolor (czerwony, grn, blu) * 0.33, pędzel = kolor (0.5, czerwony, grn, blu)} self: set_color_by_theme ("fabulousputin") koniec
Reply
Zacytować: Napisał SheepyJr Znalazłem to na forach Steam. Jest to przydatne do ustawiania koloru statycznego, a nie tego samego, co laser tęczowy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Jest to przydatne do ustawiania koloru statycznego, a nie tego samego, co laser tęczowy. Aww, przepraszam. Nie widziałem słowa "tęcza"
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Wygląda dobrze, dzięki za pomoc w uniknięciu tej katastrofy Tak, nie ma problemu, IDK, dlaczego Harf przeszedł przez init z jakiegoś głupiego powodu, to strata czasu i przestrzeni Lol.
Reply
@ acepilot1023978 Czy mógłbyś ewentualnie przerobić skrypt interakcji? Idę też na pełne PocoHud, ale nie mogę tego zmusić do działania.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)