Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podobne wątki
Wygląda na to, że coś się zmieniło. Właśnie skończyłem jeden skok z 2.8 i gra się zawiesiła. Potem znowu zacząłem mówić, że "pliki postępu zostały uszkodzone, postęp zostanie usunięty" i zdarzyło się to dwa razy z rzędu
Reply
Jestem dobrze i naprawdę zdezorientowany. Robię coś nie tak, ponieważ nie mogę otworzyć żadnego z menu mimo, że jest ustawione na prawdziwe. Antypodrostowa obwodnica jest włączona, kilka kodów w grze wydaje się być włączonych, itp. Czy brakuje mi trochę powietrza nad głową? Pytam, ponieważ wydaje mi się, że jestem w stanie kupić maski i bronie za darmo, ponieważ ustawiłem je również (ponieważ nie pobierały gotówki), ale inne ustawienia klawiszy skrótów i klawiatury numerycznej nie powodują niczego. Czy jest "przycisk", którego właśnie przegapiłem? Przepraszam, ale jestem nowy prawie wszystko tutaj. Gra, którą tylko trochę zepsułem, lua, której nigdy wcześniej nie dotykałem, i tak dalej. Działa dobrze i nigdy się nie zawiesza, ale wydaje mi się, że nie jestem w stanie zrobić z niego nic. Wszystko w katalogu folderów Payday 2 i nie pominąłem niczego z pobierania. Czy jestem głupi?
Reply
Jestem wyraźnie niekompetentny, ponieważ żaden z nich nie otworzy się w trakcie misji. Powiedziałeś, że nie mają możliwości wyłączenia, prawda? Więc jeśli są właściwie wdrożone, powinny wszystkie otworzyć. To tylko ogólny katalog Payday 2, tak? Jak w Steam> Steamapps> common> Payday 2? Wtedy nie jestem w stanie określić, co jest nie tak.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Apocalypse1950 Jestem wyraźnie niekompetentny, ponieważ żaden z nich nie otworzy się w trakcie misji. Powiedziałeś, że nie mają możliwości wyłączenia, prawda? Więc jeśli są właściwie wdrożone, powinny wszystkie otworzyć. To tylko ogólny katalog Payday 2, tak? Jak w Steam> Steamapps> common> Payday 2? Wtedy nie jestem w stanie określić, co jest nie tak. Opublikuj swój MVP.log
Reply
Przykro mi, ale wydaje mi się, że marnujesz swój czas. Po tym, jak nie mogłem znaleźć pliku logu o tej nazwie (choć podejrzewałem, że crashlog był martwym skrótem), ponownie zainstalowałem program, ale tym razem działało poprawnie w grze. Jedyną różnicą było to, że zostałem wyodrębniony na pulpit, a następnie usunąłem go zamiast wyodrębniać bezpośrednio w folderze Payday. Nie jestem pewien, dlaczego tak jest, ale, poza tym, rekwizyty dla ciebie. Wszystko wygląda czysto i rześko i otwiera mój świat.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Apocalypse1950 Przykro mi, ale wydaje mi się, że marnujesz swój czas. Po tym, jak nie mogłem znaleźć pliku logu o tej nazwie (choć podejrzewałem, że crashlog był martwym skrótem), ponownie zainstalowałem program, ale tym razem działało poprawnie w grze. Jedyną różnicą było to, że zostałem wyodrębniony na pulpit, a następnie usunąłem go zamiast wyodrębniać bezpośrednio w folderze Payday. Nie jestem pewien, dlaczego tak jest, ale, poza tym, rekwizyty dla ciebie. Wszystko wygląda czysto i rześko i otwiera mój świat. Teraz masz v2.9, aby grać z Cieszę się, że to działa
Reply
Nie mogę zmusić go do działania. Umieściłem folder MVP w moim folderze Payday i nadal mam problemy. Jakakolwiek rada?
Reply
Ten mod powinien być uważany za przestarzały. Użyj MVP 2.9. W ten sposób zamykam wątek.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)