Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawianie w pełni załadowanego aced walk in the closet profit
Zgodnie z tym wpisem na reddit: http:
Reply
Kod: local player_de
Reply
Nie wiem, dlaczego ktokolwiek chciałby mieć 35 powyżej 75 (lub nie oczekiwać, że będą stosy), ale to jest dla ciebie OVK.
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Lol, mogłoby być zabawne, aby zobaczyć wszystkich "oszustów" na PD2, a następnie lol. Użyłem tej techniki, a nawet jeśli niektóre lobby były "och, to wydaje się fajne, proszę, nie głupio", inne były ... denerwujące: - "Hej, możesz dać nam nieskończoną gotówkę? Natychmiastowy poziom?" - albo "pieprzony oszust głupia, nienawidzę cię" To było całkiem niezłe widzieć, że wielu ludzi nawet nie myślało, że nie hakerowałem, po prostu używając tego, na co pozwalała gra. Niech to szlag, obawiam się, że społeczność była tak zła, biorąc pod uwagę, że to tylko błąd, a nie hack.
Reply
Ludzie w grze są z mojego doświadczenia ogólnie całkiem fajni w kwestii modowania i drobnych oszustów (np. Natychmiastowe zamykanie, gdy bank jest zablokowany i nie ma piły). To głównie publiczne forum, które jest pełne bandy nadgorliwych kretynów, które mylą osiągnięcia Steam za rzeczywiste osiągnięcie i coś, z czego można być dumnym, i nawet najgłupsza z mechaniki gry jest słowem Boga, którego nigdy nie można pogwałcić pod wpływem bólu smierci. Mówienie ludziom o tym jest stratą czasu, ale ludzie, z którymi rozmawiałem w grze, wydają się najbardziej ciekawi tego.
Reply
Zacytować: Napisał LazyOzzy Ludzie w grze są z mojego doświadczenia ogólnie całkiem fajni w kwestii modowania i drobnych oszustów (np. Natychmiastowe zamykanie, gdy bank jest zablokowany i nie ma piły). To głównie publiczne forum, które jest pełne bandy nadgorliwych kretynów, które mylą osiągnięcia Steam za rzeczywiste osiągnięcie i coś, z czego można być dumnym, i nawet najgłupsza z mechaniki gry jest słowem Boga, którego nigdy nie można pogwałcić pod wpływem bólu smierci. Mówienie ludziom o tym jest stratą czasu, ale ludzie, z którymi rozmawiałem w grze, wydają się najbardziej ciekawi tego. Myślę, że ludzie, którzy chcą wiedzieć lub nie mają problemów, nie wchodzą na te fora, podczas gdy inni (osoby mające problemy) będą wchodzić i rozpowszechniać swoje uczucia na ten temat, i często jest to złe uczucie. Lub nieustająca bitwa pomiędzy białymi rycerzami HH i innymi. Ale to już inna sprawa.
Reply
Zacytować: Napisał LazyOzzy Ludzie w grze są z mojego doświadczenia ogólnie całkiem fajni w kwestii modowania i drobnych oszustów (np. Natychmiastowe zamykanie, gdy bank jest zablokowany i nie ma piły). To głównie publiczne forum, które jest pełne bandy nadgorliwych kretynów, które mylą osiągnięcia Steam za rzeczywiste osiągnięcie i coś, z czego można być dumnym, i nawet najgłupsza z mechaniki gry jest słowem Boga, którego nigdy nie można pogwałcić pod wpływem bólu smierci. Mówienie ludziom o tym jest stratą czasu, ale ludzie, z którymi rozmawiałem w grze, wydają się najbardziej ciekawi tego. Uh ... uh ... co masz na myśli, że moje osiągnięcia pary nie są prawdziwymi osiągnięciami życia? ** crys ** Pochodzi od wszystkich tych osób, które mówią o swoim profilu tak, jakby były największym graczem w historii, lol.
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Uh ... uh ... co masz na myśli, że moje osiągnięcia pary nie są prawdziwymi osiągnięciami życia? ** crys ** Pochodzi od wszystkich tych osób, które mówią o swoim profilu tak, jakby były największym graczem w historii, lol. Ukończyłem Death Wish używając tylko melee! Oczywiście nie jest to skryty podstęp! * osiągnięcie konfetti * * sarkazm, wysysam DW * Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, których spotykam, to jacyś rycerze HH, więc zawsze kończę gospodarzami moich gier lub pojedynczo.
Reply
Zacytować: Napisał Kel007 Ukończyłem Death Wish używając tylko melee! Oczywiście nie jest to skryty podstęp! * osiągnięcie konfetti * * sarkazm, wysysam DW * Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, których spotykam, to jacyś rycerze HH, więc zawsze kończę gospodarzami moich gier lub pojedynczo. Ledwo gram w Internecie (do diabła, w ogóle, chyba że testuję lub z przyjaciółmi) ... społeczność internetowa zmieniła się w okrutnych ludzi. Ale to jest cokolwiek ... przynajmniej nie gram z ludźmi, którzy mają połączenia dial-up (Poważnie, niektórzy ludzie i opóźnienie jest BS).
Reply
Zacytować: Originally Posted by VS887 Tak, doświadczyłem zbyt wielu, kiedy po raz pierwszy wprowadzono system dodatków, przeczytałem uważnie, i uczyniłem z nich nieuczciwe przywileje-duchy (pistoletowe mesjasze). bez zbroi, tylko garnitur, bieganie (zoptymalizowany sprinter umiejętności ducha), zabijanie, czyszczenie mapy ..... nagle "CHEATER !!!" ...... "co za ..." a najśmieszniejsze jest to, że pochodzi z V-100 (cóż, niektórzy są legit, inni nie), podczas gdy ludzie poniżej niesławy ja, po prostu pytają "jak mogę być taki?" a teraz pojawiły się perypetie oszustów, ja tylko noszę lekką kamizelkę, niezorganizowaną pełną umiejętność (plus umiejętność sprintera duchowego) ... zabijanie, bieganie, zabijanie ...... potem ... "HACKER !!!". .......................... chodzi o to ... ci faceci mają problemy ............... czy oni nie potrafią poprawnie czytać umiejętności lub profitów, nie wiem ... albo złodziej krzyczący złodziej, albo po prostu ......... tak. Cóż, większość ludzi nie zdaje podstawowej matematyki. Chodzi mi o to, że proste statystyki mogą dać ci duży wgląd w grę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)