Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BLT] Dodaj punkty umiejętności
#1
Zastanawiałem się, czy ktoś, kto wie, co robi, może poświęcić swój czas i stworzyć mod BLT, który może dodać więcej punktów umiejętności lub coś podobnego?
Reply
#2
Po prostu użyj "Wymuś każdą umiejętność". Niedawno pojawiła się aktualizacja, która dodała czek lub coś w rodzaju, aby upewnić się, że suma punktów umiejętności nie przekracza normalnej kwoty. A poza tym. W porządku jest oszukiwać, ale oszukiwać mądrze. Przestań robić to tak cholernie oczywiste. W dzisiejszych czasach mody pokazują ile punktów umiejętności rozdałeś każdemu z twoich drzewek umiejętności. Inni gracze mogą łatwo zauważyć, jeśli zmuszasz do zdobycia większej ilości punktów niż to, co powinieneś mieć.
Reply
#3
Kod: menedżerowie . skilltree: _set_points (1337) - punkty umiejętności
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by LizValois Po prostu użyj "Wymuś każdą umiejętność". Niedawno pojawiła się aktualizacja, która dodała czek lub coś w rodzaju, aby upewnić się, że suma punktów umiejętności nie przekracza normalnej kwoty. A poza tym. W porządku jest oszukiwać, ale oszukiwać mądrze. Przestań robić to tak cholernie oczywiste. W dzisiejszych czasach mody pokazują ile punktów umiejętności rozdałeś każdemu z twoich drzewek umiejętności. Inni gracze mogą łatwo zauważyć, jeśli zmuszasz do zdobycia większej ilości punktów niż to, co powinieneś mieć. Nie jestem pewien, co z tym zrobić, nie ma pobierania.
Reply
#5
Dla BLT. Musisz ręcznie ustawić symbole klawiszy w opcji opcja> mod
Reply
#6
Podobna uwaga: nigdy nie widziałem żadnego fragmentu kodu, aby dodać EXP (co z kolei pozwoliłoby ci zdobyć poziom i dałoby ci odpowiednią liczbę punktów umiejętności), więc mam rację, zakładając, że jedynym sposobem na uzyskanie EXP jest użycie skryptów bagspawning lub inne rzeczy w grze?
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by LizValois Dla BLT. Musisz ręcznie ustawić opcje dla keyminds w opcji> mod opcja / keybind. W twoim głównym menu. Ale trzymam się tego, co powiedziałem. # 1) IIRC ta metoda była nieaktualna, zresetuje twój punkt umiejętności do ujemnej wartości. (Limit 120) # 2) Istnieją modów, które sprawdzają umiejętności graczy znajdujących się w tym samym lobby. Mod ujawni punkty, które rozdałeś na swojej tablicy umiejętności. Możesz oszukiwać, ale oszukuj mądrze. Przestańcie paradować wokół swojego głupka. Overkill oficjalnie współpracuje z Valve jako partnerem biznesowym ze względu na całą brednię MT. Nie potrzebujemy ich, aby zrobić kolejny krok i podnieść poprzeczkę, aby oszukiwać ciężej. Oszust jest wszędzie obecny Overkill i tak się nie przejmuje i dziś wydali wydanie ostateczne, które obejmuje wszystkie dostępne DLC, więc moim celem jest Overkill abadons wypłaty 2 i idąc do opracowania wypłaty 3 lub coś
Reply
#8
Nie widzę opcji mod na moim ekranie plz mnie powstrzymaj
Reply
#9
To wszystko jest złe. Jeśli nie chcesz, aby tag oszusta zachowywał twoje punkty umiejętności na poziomie 120. Użyj tego kodu, aby ZABEZPIECZYĆ wszelkie umiejętności, na które nie umieściłeś wszystkich swoich 120 punktów. To nonsens. Pobiera tag oszust.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)