Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instant Bipod Deploy Bipod Freelook
Wróciłem z większą ilością rzeczy dwójnóg. Nie spodziewałem się, że będzie to tak łatwe, jak to zdefiniowano w tweak_data. Pierwszy daje możliwość swobodnego rozglądania się w dwójnóg. To
Reply
Rzuciłem okiem wcześniej i działa jak urok, zauważ, że w trybie multiplayer będzie wyglądać bardzo dziwnie dla innych ludzi, zwłaszcza gdy odwrócisz się lub spojrzysz w górę.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Chrono Bluewing Rzuciłem okiem wcześniej i działa jak urok, zauważ, że w trybie multiplayer będzie wyglądać bardzo dziwnie dla innych ludzi, zwłaszcza gdy odwrócisz się lub spojrzysz w górę. Muszę wiedzieć, jak to wygląda. Czy wbijasz się w podłogę?
Reply
Zacytować: Originally Posted by vex Muszę wiedzieć, jak to wygląda. Czy wbijasz się w podłogę? Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Chrono Bluewing Rzuciłem okiem wcześniej i działa jak urok, zauważ, że w trybie multiplayer będzie wyglądać bardzo dziwnie dla innych ludzi, zwłaszcza gdy odwrócisz się lub spojrzysz w górę. Wciąż nie wiem nawet, jak wygląda wystawiony dwójnóg w trzeciej osobie.
Reply
Zastanawiałem się, czy pozwolić graczom swobodnie poruszać się przy użyciu dwójnogu, ale uświadomiłem sobie, że nie będzie to coś innego niż tylko oszukiwanie dokładności i stabilności broni.
Reply
Zacytować: Originally Posted by vex Muszę wiedzieć, jak to wygląda. Czy wbijasz się w podłogę? Zasadniczo, gdy patrzysz na dół, na przykład zarówno twoje ramiona, jak i górna część ciała / głowa będą zaciskać się przez resztę twojego ciała, co jest bardzo dziwne dla innych ludzi, scenariusz jest raczej przydatny, gdy możesz swobodnie się rozejrzeć.
Reply
Cześć ludzie! Uwielbiam mod! Tinkered z tym samym nieco, świetnym dziełem! Zastanawiałem się tylko, czy da się to dodać
Reply
Zacytować: Napisał Heminator Cześć ludzie! Uwielbiam mod! Tinkered z tym samym nieco, świetnym dziełem! Zastanawiałem się tylko, czy da się to dodać
Reply
Hej! Dziękuję za odpowiedź, ale nie sądzę, że albo to, czego szukam. Wiem, gdzie pistolet będzie strzelał, ponieważ mam na nim laser, chciałbym tylko zobaczyć, co jest w oddali, abym mógł celować lepiej / bliżej celu. Naprawdę sądzę, że jakoś można zakodować jakieś rozwiązanie. Znalazłem to: Kod: samego siebie . Części . wpn_fps_upg_bp_lmg_lionbipod = {pcs = {10, 20, 30, 40}, type = "bipod", sub_type = "dwójnóg", name_id = "bm_wp_upg_lmg_lionbipod", a_obj = "a_bp", unit = "units / pd2_crimefest_2015 / update_5 / weapons / wpn_fps_upg_bp_lmg_lionbipod / wpn_fps_upg_bp_lmg_lionbipod ", stats = {value = 0, zoom = 1}, animations = {deploy =" wdrożyć ", undeploy =" undeploy "}, zabrania = {" wpn_fps_lmg_hk21_fg_short "}, texture_bundle_folder =" par ", profity = { "dwójnóg"}} i to: Kod: samego siebie . postawy. mg42. dwójnóg. FOV = 50 Ale jeszcze nie udało się zrobić z nimi nic użytecznego.
Reply
Zacytować: Napisał Heminator Hej! Dziękuję za odpowiedź, ale nie sądzę, że albo to, czego szukam. Wiem, gdzie pistolet będzie strzelał, ponieważ mam na nim laser, chciałbym tylko zobaczyć, co "
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)