Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzupełnienie broni i uprawnienia do kodu (gir489, czyt. Pls)
Uzupełnienie broni i uprawnienia do kodu (gir489, czyt. Pls)
Reply
O ile mi wiadomo, na pewno. Tak długo, jak nie zarabiasz na tym (i nie dostaję cięć), możesz użyć tego, co chcesz, co zrobiłem. Miło jest być poinformowanym, a ja byłbym nieco zirytowany, gdybyś próbował go przekazać jako własną pracę, ale o to chodzi.
Reply
Zacytować: Napisał LazyOzzy O ile mi wiadomo, na pewno. Tak długo, jak nie zarabiasz na tym (i nie dostaję cięć), możesz użyć tego, co chcesz, co zrobiłem. Miło jest być poinformowanym, a ja byłbym nieco zirytowany, gdybyś próbował go przekazać jako własną pracę, ale o to chodzi. Dobrze wiedzieć. Nie martw się, nie mam planów zarabiania na tym ani plagiatowania kodu. Gdyby
Reply
Czuję się z tym dobrze, w końcu stworzyłem kod specjalnie dla ciebie.
Reply
Idź po to! Tylko 1 warunek, włóż Zacytować: Originally Posted by B1313 "Tego mod nie można używać
Reply
Pewnie, a nawet gdyby chciał, to byłby to wielki pieprzony bałagan z kodem i szczerze go pochwalałabym, gdyby mógł to jakoś skondensować (ale to byłoby naprawdę ważne dla kogokolwiek i nie sądzę, że możesz to zrobić, bo to prawie przepisywanie the weapontweakdata
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie DeadMansChest Pewnie, a nawet gdyby chciał, to byłby to wielki pieprzony bałagan z kodem i szczerze go pochwalałabym, gdyby mógł to jakoś skondensować (ale to byłoby naprawdę ważne dla kogokolwiek i nie sądzę, że możesz to zrobić, bo to prawie przepisywanie the weapontweakdata
Reply
> kod do zabytków to 900 linii lol Zmieniono mój mod rebalansu, żeby był prawdziwy
Reply
Możesz teraz uzyskać dokładność 18 (maks.) Brennera, więc ... Naprawdę to lubie.
Reply
Po prostu pracowałem nad LMG, sprawdzę, czy działają. EDIT: Single player działa, zamierzam przetestować MP teraz EDIT2: MP działa, inni nie widzą tego
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)