Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kule wybuchowe z wieżyczką
kule wybuchowe z wieżyczką
Reply
Przechodząc do wstępu tutaj, będziesz potrzebował zestawu narzędzi PPR. Więc ludzie nie spamują z tym nie działa.
Reply
Problem polega na tym, że niezależnie od ustawień obrażeń, wieżyczki nie są w stanie poradzić sobie z tarczami, więc niektóre rodzaj funkcji, takiej jak amunicja wybuchowa, wykonałby zadanie. Widziałem sprytny skrypt gdzie strzela granatami, ale powoduje więcej obrażeń niż to konieczne, a także szkodzi pobliskim graczom.
Reply
możesz spróbować, zmodyfikować je tak skomplikowane, aby umożliwić penentrację pocisku na tarczach.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie uninator Problem polega na tym, że niezależnie od ustawień obrażeń, wieżyczki nie są w stanie poradzić sobie z tarczami, więc niektóre rodzaj funkcji, takiej jak amunicja wybuchowa, wykonałby zadanie. Widziałem sprytny skrypt gdzie strzela granatami, ale powoduje więcej obrażeń niż to konieczne, a także szkodzi pobliskim graczom. Wątpię, że wszedł w proces podejmowania decyzji ... ale tak. Młot do problemu wymagającego skalpela.
Reply
Po prostu myślałem, może właściwości granatów mogą być modyfikowane, więc są wystarczająco mocne, by odepchnąć i wystawiać tarcze, ale nie na tyle silne, aby zaszkodzić graczom? To faktycznie dałoby podobny efekt do wybuchowej amunicji.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie uninator Po prostu myślałem, może właściwości granatów mogą być modyfikowane, więc są wystarczająco mocne, by odepchnąć i wystawiać tarcze, ale nie na tyle silne, aby zaszkodzić graczom? To faktycznie dałoby podobny efekt do wybuchowej amunicji. IMO HE runduje jak suck na własną rękę. lol
Reply
Spróbowałem scenariusza granatu i okazało się, że wieżyczka strzela w kulę, ale jednocześnie się odradza granaty w punktach uderzeniowych ... przynajmniej tak to wygląda. Jeśli więc można zmniejszyć obrażenia granatów, odrzuciłoby i odsłoniło tarcze, nie stwarzając zagrożenia i skutecznie pozwalając wieżyczce je zniszczyć.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie uninator Spróbowałem scenariusza granatu i okazało się, że wieżyczka strzela w kulę, ale jednocześnie się odradza granaty w punktach uderzeniowych ... przynajmniej tak to wygląda. Jeśli więc można zmniejszyć obrażenia granatów, odrzuciłoby i odsłoniło tarcze, nie stwarzając zagrożenia i skutecznie pozwalając wieżyczce je zniszczyć. Ale granaty będą podobne do granatów graczy, nie? Więc zmniejszenie obrażeń zmniejsza obrażenia granatów graczy? Chyba że są oddzielnym bytem lub czymś.
Reply
Biorąc pod uwagę, że tworzy regularne granaty odłamków, myślę, że byłoby słuszne założenie, że wpłynie to również na nas gracze łamią granaty w ten sam sposób, ale z wieżą, która może zająć się wszystkimi typami wroga włącznie tarcze Nie sądzę, by miało to naprawdę znaczenie ... zwłaszcza, jeśli wieża lub wieżyczki mają dobry zasięg w okolicy. Wygląda na to, że nie jest możliwa penetracja tarczy dla wież, więc szukam innych sposobów radzenia sobie z tarczami.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)