Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayDay 2 Hack XP
PayDay 2 Hack XP
Reply
Czekam tylko na zatwierdzenie, a ja to sprawdzę
Reply
Jak to zrobić, aby zamiast tego usunąć gotówkę? Przez pomyłkę dodałem zbyt wiele.
Reply
Trochę mnie to irytuje, ponieważ jest to ten sam plik co http:
Reply
Zacytować: Napisał bertix11 Trochę mnie to irytuje, ponieważ jest to ten sam plik co http:
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Możliwe, że za pomocą biblioteki podręcznej Poked's DLL (wydanej w tym wątku) można podłączyć się do Lua, ale skrypt.lua w tym zgłoszeniu ma w rzeczywistości przydatne elementy. Poked's to nic innego jak połączenie show_hint. Aby być absolutnie szczerym, te same kody lua są umieszczane w wątku LUA ...
Reply
Zacytować: Napisał bertix11 Aby być absolutnie szczerym, te same kody lua są umieszczane w wątku LUA ... A co jeśli niektóre lub wszystkie kody zostaną opublikowane w wątku? Czy każde wydarzenie hackowe jest wyjątkowe? Mnóstwo gier ma masę wydań hakerskich i zgadnij co, większość ma te same funkcje. Szokujące Wiem, jak odważysz się wypuścić coś, co robi to, co ktoś już wypuścił. Wydał kompletny pakiet hackowy dla początkujących, który można pobrać i używać przy minimalnym wysiłku, zamiast przeszukiwać wątki i próbować dzielić rzeczy przy ograniczonej wiedzy. Nie jestem pewien, co jest trudne do zrozumienia, ale dobrze ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo A co jeśli niektóre lub wszystkie kody zostaną opublikowane w wątku? Czy każde wydarzenie hackowe jest wyjątkowe? Mnóstwo gier ma masę wydań hakerskich i zgadnij co, większość ma te same funkcje. Szokujące Wiem, jak odważysz się wypuścić coś, co robi to, co ktoś już wypuścił. Wydał kompletny pakiet hackowy dla początkujących, który można pobrać i używać przy minimalnym wysiłku, zamiast przeszukiwać wątki i próbować dzielić rzeczy przy ograniczonej wiedzy. Nie jestem pewien, co jest trudne do zrozumienia, ale dobrze ... Sądzę, że jestem tylko zwolennikiem nauki przez siebie lub przynajmniej zapewniającym minimum wysiłku.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo A co jeśli niektóre lub wszystkie kody zostaną opublikowane w wątku? Czy każde wydarzenie hackowe jest wyjątkowe? Mnóstwo gier ma masę wydań hakerskich i zgadnij co, większość ma te same funkcje. Szokujące Wiem, jak odważysz się wypuścić coś, co robi to, co ktoś już wypuścił. Wydał kompletny pakiet hackowy dla początkujących, który można pobrać i używać przy minimalnym wysiłku, zamiast przeszukiwać wątki i próbować dzielić rzeczy przy ograniczonej wiedzy. Nie jestem pewien, co jest trudne do zrozumienia, ale dobrze ... Tak, żaden z wklejonych przeze mnie hacków nie zadziałał, a potem zobaczyłem i ściągnąłem ten, działa doskonale
Reply
Nie rozumiem, dlaczego istnieje "0 - 10 - 20 - 30 - 40 itd ...."
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)