Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Swap Kompatybilny z BLT skin unlocker
#1
Próbowałem sypać się z Lua, ale jestem sam w sobie definicją scenicznego kiddie. Czy istnieje szansa, że ktoś mógłby uzyskać coś takiego, aby pracować z BLT Skin Unlocker? (Link usunięty. Nie można go edytować z jakiegoś powodu.) Pozwala każdej skórze na dowolną broń, ale tylko na skórki w ekwipunku pary.
Reply
#2
Zewnętrzne linki do pobierania plików są niedozwolone, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy zostały wstępnie zatwierdzone przez pracownika. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zasady sekcji pobierania. Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta. Po wykonaniu tej czynności nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, po prostu bądź cierpliwy. Nasze analizatory plików dokonają ręcznego przeglądu przesłanego pliku i zatwierdzą go wkrótce po przesłaniu, o ile jest on bezpieczny i nie narusza żadnych zasad. Wszyscy nasi pracownicy są wolontariuszami, a ilość czasu, który to zajmuje, zależy od różnych czynników, w tym aktualnego rozmiaru kolejki, oraz od tego, ilu pracowników jest dostępnych do obsługi kolejki. Dlatego nie możemy podać żadnych szacunków dotyczących czasu zatwierdzenia.
Reply
#3
To nie jest plik do pobrania, tylko przykład, który pomoże pokazać, o co proszę. Czy to jest auto mod czy coś takiego? To oczywiste, że link nie został nawet zbadany.
Reply
#4
Zacytować: Napisał SecondBeat To nie jest plik do pobrania, tylko przykład, który pomoże pokazać, o co proszę. Czy to jest auto mod czy coś takiego? To oczywiste, że link nie został nawet zbadany. Nie, to nie jest automatyczny mod. Został on usunięty, ponieważ został powiązany z zewnętrzną witryną z linkiem do pobierania. Nie ma znaczenia, czy linkujesz do niego, aby umożliwić innym pobieranie Twoich materiałów lub link do niego, aby pokazać to innym. Możesz przeczytać nasze zasady tutaj, jeśli nie masz pewności, co do nich.
Reply
#5
Więc nie pozwolę mi edytować strony. Mówi, że nie mam uprawnień. Wyobrażam sobie, że nie dostałem za to zakazu, bo to byłoby niedorzeczne. Idąc, aby spróbować stworzyć nowy.
Reply
#6
Nie mogę więc edytować mojego postu ani utworzyć nowego. Przesłany wątek 2 dni temu zniknął całkowicie. Czy czegoś brakuje?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)