Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 78 (1.39.8) Cloakers wyłączają mod
#1
Jak w temacie, próbowałem to zrobić, ale bez powodzenia. Jeśli jest ktoś, kto to zrobi, albo poprowadzi mnie do rozwiązania, będę wdzięczny. Nie nienawidź mnie za to, o co pytam, mam wyraźny powód, żeby go potrzebować, a to oznacza: Ja i mój kolega jesteśmy nowicjuszami w głośnej grze, a steky cały czas nas zabijają, chcemy najpierw nauczyć się grać bez nich, a potem przejść na wyższy poziom, to wszystko.
Reply
#2
Możesz po prostu grać na normalnym poziomie trudności. lel
Reply
#3
To nie jest ogólna trudność, która stanowi problem. To cloakers. radzimy sobie z grą naprawdę dobrze, nawet na deathwish. Ale to, co może ukamienować cię, jest niedorzeczne. Jeśli obaj jakoś złapiemy się przez koniczynki, to koniec, a boty są bezużyteczne, jak każdy z was wie. Poważnie, potrzebujemy tego. Normalne lub bardzo trudne jest dla nas łatwe.
Reply
#4
Zacytować: Napisał Tomekosi To nie jest ogólna trudność, która stanowi problem. To cloakers. radzimy sobie z grą naprawdę dobrze, nawet na deathwish. Ale to, co może ukamienować cię, jest niedorzeczne. Jeśli obaj jakoś złapiemy się przez koniczynki, to koniec, a boty są bezużyteczne, jak każdy z was wie. Poważnie, potrzebujemy tego. Normalne lub bardzo trudne jest dla nas łatwe. Są częścią gry. Rozpraw się z nimi lub, jak powiedział drugi facet, graj normalnie. Musisz się z nimi uporać wcześniej czy później.
Reply
#5
Najpierw szukaj wyszukiwania przed wysłaniem, a to już zostało omówione i rozwiązane. http:
Reply
#6
Próbowałem, ale szukałem "Cloakers disabler mod" itp., A nie modu przeciwdziałającego ruchem. Gramy w aktualizacji 78, ponieważ najnowsza wersja opóźnia nas jak diabli, więc szczury laboratoryjne nie są naszym zmartwieniem. Dziękuję bardzo za pomoc, bardzo doceniona.
Reply
#7
po prostu ustaw czapkę odradzania na 0 lol
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by potatocannon123 po prostu ustaw czapkę odradzania na 0 lol I jak to zrobić? @ edytować @ Metoda skryptowa wydaje się nie działać dla mnie, nie mam pojęcia dlaczego @ eDIT 2 @ Pracując teraz, okazałem się być opóźnieniem
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)