Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szósty zmysł resetuje się tylko podczas ruchu
#1
Szósty zmysł resetuje się tylko podczas ruchu
Reply
#2
Dzięki za udostępnienie! Stickied
Reply
#3
Zaktualizowano OP, zoptymalizowano kod i usunięto kolejną kontrolę, której nie powinno tam być.
Reply
#4
Zacytować: Napisał Maelform Naprawdę nie podobało mi się, jak coś tak malutkiego, jak celowanie w celownikach resetuje timera szóstego zmysłu, więc postanowiłem zmienić sposób jego działania. Szósty zmysł resetuje się dopiero, gdy zaczniesz się poruszać, więc teraz możesz nie dać się zaskoczyć, gdy zamek wybiera te cholerne drzwi. Więc czekaj .. Szósty zmysł resetuje się dopiero po reklamach? Who the .. Tak więc wersja Aced zbiera rzeczy w obudowie, ale wymaga podstawowej wersji, aby zresetować tylko wtedy, gdy robisz coś w trybie maskowania. ..CZEMU? To ... po prostu ... nie .. sprytnie .. Przesada.
Reply
#5
Zacytować: Napisał DividedByZero Więc wa
Reply
#6
Jak powinien wyglądać mój plik mod.txt, aby działał jako BLT, czy też działa?
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie PerpetuallyAmis Jak powinien wyglądać mój plik mod.txt, aby działał jako BLT, czy też działa? Widzę, że ktoś przyniósł im łopatę. Tylko ten jeden raz. Po tym, powinieneś być w stanie zbudować swój własny BLT mod.txts. Kod: {"name": "6th Sense Only Resets When Moving", "description": "Dla leniwego gracza, który chce poprosić o pomoc, a nie poszerzyć swoją wiedzę." , "author": "Maelform, jak sądzę", "hooks": [{"hook_id": "lib
Reply
#8
Zacytować: Napisał DividedByZero Widzę, że ktoś przyniósł im łopatę. Tylko ten jeden raz. Po tym, powinieneś być w stanie zbudować swój własny BLT mod.txts. Kod: {"name": "6th Sense Only Resets When Moving", "description": "Dla leniwego gracza, który chce poprosić o pomoc, a nie poszerzyć swoją wiedzę." , "author": "Maelform, jak sądzę", "hooks": [{"hook_id": "lib / units / beings / player / states / playerstandard", "script_path": "its-your-folder / script-it- when-you-need-it.lua "}]} Jeśli chodzi o sprawdzenie, czy to działa, użyj repozytorium. Przejdź do powyższej ścieżki i zobacz, czy kod wygląda na zgodny. Sprawdzę i ponownie edytuję ten post, ale od teraz oczekuję od ciebie tego samego. Powiedziałbym tak, ale przetestuj to sam. Nazwa, deskryptor itp. Są dość łatwe, ale haki są nieco bardziej zagmatwane, gdy po prostu kopiujesz zwykłe wklejanie. Nie wiem, co każdy skrypt ma modyfikować. Dzięki za pomoc. Po obejrzeniu twojego posta zobaczyłem, że identyfikator haka jest w jego poście. Widziałem to, ale nie wiedziałem, co to było.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)