Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe powiadomienie o upuszczeniu pojawia się tylko w przypadku elementów nowych w ekw
#1
Przestałem zbierać paczki na jakiś czas, bo byłem taki chory! ikona, więc tutaj jest skrypt, który wyświetli go tylko wtedy, gdy będzie to pierwszy przedmiot w ekwipunku.               Kod:   PostRequireScripts: - [lib / managers / blackmarketmanager, <script here>]     Kod:   jeśli nie, dodaj_do_inwestycji_original, następnie dodaj_do_inwestycji_original = BlackMarketManager. add_to_inventory end function BlackMarketManager: add_to_inventory (global_value, category, id, not_new) local alreadygotit = self. _global. inwentaryzacja [global_value] i self. _global. inwentaryzacja [global_value] [category] i self. _global. Inwentaryzacja [wartość globalna] [kategoria] [id] i self. _global. inventory [global_value] [category] [id]> = 1 return add_to_inventory_original (self, global_value, category, id, alreadygotit lub not_new) end
Reply
#2
Dobra robota. Jedną z ulepszeń jest uczynienie wskaźnika func jako lokalnego.
Reply
#3
Nie wiem, jak tego użyć i nie proszę o nauczenie mnie, ponieważ Google jest moim przyjacielem. To powiedziawszy, myślałem, że tylko ja nienawidzę tego ... Na COD, bez względu na to, czy to mój system, czy przyjaciele, jeśli gram, dosłownie przejdę, żeby się ich pozbyć! przed moim pierwszym meczem .... LMFAO tak niedorzecznie prawda? Więc nawet jeśli mogę nigdy nie używać tego skryptu, doceniam to, że masz dość tego i naprawiłeś .... Dziękuję, Dabombber !!!!!! ^ ^ ^ lol przyczyną !!!!!
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie Derp A Derp Nie wiem, jak tego użyć i nie proszę o nauczenie mnie, ponieważ Google jest moim przyjacielem. To powiedziawszy, myślałem, że tylko ja nienawidzę tego ... Na COD, bez względu na to, czy to mój system, czy przyjaciele, jeśli gram, dosłownie przejdę, żeby się ich pozbyć! przed moim pierwszym meczem .... LMFAO tak niedorzecznie prawda? Więc nawet jeśli mogę nigdy nie używać tego skryptu, doceniam to, że masz dość tego i naprawiłeś .... Dziękuję, Dabombber !!!!!! ^ ^ ^ lol przyczyną !!!!! Wiesz, że coś podobnego zostało zrobione jakiś czas temu, po prostu nie było automatyczne.
Reply
#5
Naw. Nie wiedziałem. Jestem nowy na tej stronie.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie Derp A Derp Naw. Nie wiedziałem. Jestem nowy na tej stronie. Teraz masz dużo dobrych klejnotów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)