Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
błąd wyjściowy w pliku niepoprawnie skonfigurowany
cześć, chciałem zacząć tworzyć trenera, a ponieważ nie jestem najlepszy z LUA, chciałem wiedzieć, czy jest to możliwe / jak sprawić, że wyświetli błąd na czacie lub coś takiego, jeśli nie skonfigurowali tego pliku poprawnie, może nawet z pokazaniem, który błąd jak "test funkcji nie jest poprawnie skonfigurowany" i chcę to jak na wszystkich plikach. jak mam to zrobic?   EDYCJA: i jak to zrobić, że simplemenu w grze jest inne menu niż outgame?
Reply
Konsola debugowania powinna to zrobić, ale rejestracja błędów pojawia się tak daleko, musisz mieć intuicję i spojrzeć na kod, aby zobaczyć, co jest nie tak. Bests B1313
Reply
mam na myśli, chcę napisać config, i umieścić tak, jeśli nie jest napisane prawo / nieznany var, wyprowadza to jako błąd po naciśnięciu przycisku, który powinien uruchomić funkcję Lub, aby uprościć, powiedzmy, mam plik w funkcji inGame (), potraktujmy to jako przykład: test funkcji () jeśli nie inGame (), to koniec powrotu a jeśli bym wstawił: wymaga "test.lua" w innym pliku, a to nie zostałoby uruchomione, czy po prostu nie uruchomiłoby tego pliku? i jak używać ścieżek, takich jak test.lua znajduje się w folderze "misc", a plik funkcyjny jest jak w folderze "keybinds" i oba są w "trainer" jak to zrobić, to wymaga? wtedy już wiedziałbym, jak napisać / opublikować błąd.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille mam na myśli, chcę napisać config, i umieścić tak, jeśli nie jest napisane prawo / nieznany var, wyprowadza to jako błąd po naciśnięciu przycisku, który powinien uruchomić funkcję Lub, aby uprościć, powiedzmy, mam plik w funkcji funkcji inGame (), potraktujmy to jako przykład: test funkcji () jeśli nie inGame (), to koniec powrotu a jeśli bym wstawił: wymaga "test.lua" w innym pliku, a to nie zostałoby uruchomione, czy po prostu nie uruchomiłoby tego pliku? i jak używać ścieżek, takich jak test.lua znajduje się w folderze "misc", a plik funkcyjny jest jak w folderze "keybinds" i oba są w "trainer" jak to zrobić, to wymaga? Konsola debugowania powinna to zrobić. Właśnie do tego został zaprojektowany. Bests B1313
Reply
nadal, chciałem go dostosować, bo ... pozwala pozostać "głupimi" ludźmi, ponieważ nie potrafią mówić tak dobrze po angielsku i nie rozumieją większości, aby się naprawić. tak jak oni są w lobby (nie w grze, wciąż w preplanie) i używają klawisza do gry w grze, to chcę, żeby się zaczęli czatować, że muszą być w grze, i takie rzeczy blah bla (W grze jest to tylko przykład, chcę go użyć do innych celów, a nie do funkcji w grze, inaczej mógłbym to zmienić w globaliach.)
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille nadal, chciałem go dostosować, bo ... pozwala pozostać "głupimi" ludźmi, ponieważ nie potrafią mówić tak dobrze po angielsku i nie rozumieją większości, aby się naprawić. tak jak oni są w lobby (nie w grze, wciąż w preplanie) i używają klawisza do gry w grze, to chcę, żeby się zaczęli czatować, że muszą być w grze, i takie rzeczy blah bla (W grze jest to tylko przykład, chcę go użyć do innych celów, a nie do funkcji w grze, inaczej mógłbym to zmienić w globaliach.) To jest po prostu sprawdzanie, które w rzeczywistości nie powoduje wyjścia lub debugowania. Po prostu przesłanie wiadomości, że to nie działa. Używałbyś instrukcji if else. Spójrz na moje skrypty, robię to dużo. Bests B1313
Reply
MEH nie mogę tego wyjaśnić, nie mogę uzyskać angielskich słów na ten temat! Fuu! teraz możemy wziąć coś takiego jak filerequire, dostałem w pliku init.lua funtion "fileRequire ()" i jeśli wymagany plik nie istnieje, cały trener nie powinien działać. to już pomogłoby i nadal, w jaki sposób korzystać, wymaga, gdy mam jak somefile w folderze misc, i innego pliku w folderze keybind, a obie są w folderze trenera, jak to zrobić z jednego folderu do drugiego ?! jak, chcę sprawdzić przy starcie gry, czy dostali plik, a jeśli nie, trener się wyłącza. to cały przykład, ale jeśli mogę to uruchomić, to mogę uzyskać funkcję, którą chcę uruchomić. Po prostu nie mogę tego wyjaśnić, _, nie mogę dostać słów
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille MEH nie mogę tego wyjaśnić, nie mogę uzyskać angielskich słów na ten temat! Fuu! teraz możemy wziąć coś takiego jak filerequire, dostałem w pliku init.lua funtion "fileRequire ()" i jeśli wymagany plik nie istnieje, cały trener nie powinien działać. to już pomogłoby i nadal, w jaki sposób korzystać, wymaga, gdy mam jak somefile w folderze misc, i innego pliku w folderze keybind, a obie są w folderze trenera, jak to zrobić z jednego folderu do drugiego ?! jak, chcę sprawdzić przy starcie gry, czy dostali plik, a jeśli nie, trener się wyłącza. to cały przykład, ale jeśli mogę to uruchomić, to mogę uzyskać funkcję, którą chcę uruchomić. Po prostu nie mogę tego wyjaśnić, _, nie mogę dostać słów Myślę, że rozumiem. Chcesz, żeby trener sprawdził, czy gdzieś istnieje plik, a jeśli nie, to sam się wyłączy? Dobrze? Bests B1313
Reply
Wreszcie! coś takiego! ale czy możesz również wyjaśnić, czego wymagam?
Reply
Zacytować: Originally Posted by tomhillepille W końcu! coś takiego! ale czy możesz również wyjaśnić, czego wymagam? Cóż, to jest coś, czego nawet nie byłem w stanie zrobić. Zakładam, że użyłby skryptu pierwszego uruchomienia, wybierając skrypt sprawdzający plik. Po prostu nie wiem, jak wyłączyć trenera z punktu widzenia skryptu. Wiem, jak to zrobić za pomocą naciśnięcia klawisza, ale nie w skryptach. Jeśli to ma jakiś sens. Zajmę się tym jednak lub jeśli ktoś inny chce pomóc. Bests B1313
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)