Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko zwiększony skrypt offshore, gdzie one są?
Witaj! (Nie jestem dobrze po angielsku, zrozum mnie.   Uważam, że scenariusz wzrósł tylko offshore, prawda?   Przeszukuję forum, nie znajduję go.   plz powiedz mi, że wiesz ...       opcjatwo2 = opcjatwo2 lub funkcja () - DODAJ 10 MILIONÓW I 40 MILIONÓW OFFSHORE menadżer.money: _add_to_total (50000000) koniec     to. Mam nadzieję, że tylko skrypt konta offshore znaleźć ..   nie wszystkie pieniądze.   plz pomoc mistrzów.   Dziękuję Ci.
Reply
Jeśli chcesz mieć tylko zagraniczne pieniądze: Kod: - DODAJ 1 MILIONA I 4 MILIONY OFFSHORE add1mill = menedżerowie funkcji (). pieniądze: _add_to_total (5000000) menadżerów. pieniądze: _deduct_from_total (1000000) koniec Jeśli chcesz wydać tylko pieniądze: Kod: - DODAJ 1 MILIONA I 4 MILIONY OFFSHORE add1mill = menedżerowie funkcji (). pieniądze: _add_to_total (5000000) menadżerów. pieniądze: _deduct_from_offshore (4000000) koniec
Reply
Spróbuj tego... IT ustawi kwotę na morzu! Więc to nie jest ADD, to zestaw! Kod: menedżerowie . pieniądze: _set_offshore (NumberHERE) Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Jeśli chcesz mieć tylko zagraniczne pieniądze: Kod: - DODAJ 1 MILIONA I 4 MILIONY OFFSHORE add1mill = menedżerowie funkcji (). pieniądze: _add_to_total (5000000) menadżerów. pieniądze: _deduct_from_total (1000000) koniec Jeśli chcesz wydać tylko pieniądze: Kod: - DODAJ 1 MILIONA I 4 MILIONY OFFSHORE add1mill = menedżerowie funkcji (). pieniądze: _add_to_total (5000000) menadżerów. pieniądze: _deduct_from_total (4000000) end Twój kod nie działa dla mnie. Dodawaj sumę i odliczaj całkowity czynnik w stawkach. Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Spróbuj tego... IT ustawi kwotę na morzu! Więc to nie jest ADD, to zestaw! Kod: menedżerowie . pieniądze: _set_offshore (NumberHERE) Twój kod nie działa dla mnie. Dodawaj sumę i odliczaj całkowity czynnik w stawkach. Bests B1313 Zawiedziłem, kiedy pisałem. (managers.money:_deduct_from_offshore (4000000)). Naprawiono kod w oryginalnym poście. Działa to dla mnie, testowałem przed opublikowaniem go.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Zawiedziłem, kiedy pisałem. (managers.money:_deduct_from_offshore (4000000)). Naprawiono kod w oryginalnym poście. Działa to dla mnie, testowałem przed opublikowaniem go. Nie działa też teraz. Myślę, że dzieje się tak, ponieważ gra wykonuje operację zaokrąglania, gdy dodaje pieniądze, a odliczenie też je wykonuje. Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Nie działa też teraz. Myślę, że dzieje się tak, ponieważ gra wykonuje operację zaokrąglania, gdy dodaje pieniądze, a odliczenie też je wykonuje. Bests B1313 Ponownie sprawdzone i potwierdzone działanie. Pieniądze nie wyświetlają się, dopóki nie klikniesz elementu menu, a następnie powrócisz do ekranu głównego. Może to był twój problem?
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Ponownie sprawdzone i potwierdzone działanie. Pieniądze nie wyświetlają się, dopóki nie klikniesz elementu menu, a następnie powrócisz do ekranu głównego. Może to był twój problem? Nie, wciąż. Wiem, jak używać głupiego kodu. To nie działa z powodu operacji zaokrąglania, gwarantuję to. Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Nie, wciąż. Używasz kodu PP, nic dziwnego, dlaczego. Mój wciąż działa, więc ... Chyba nie ma sprawy. Bests B1313 Czy nie masz na myśli używania kodu UC? Ale tak, właściwie nie używam kodu, wystarczy go mieć na moim komputerze w celach referencyjnych. Nie bardzo wiem, dlaczego to nie działa. Pracuje dla mnie jak urok. Tak czy inaczej, on używa skryptu, który zawiera tę samą funkcję, więc powinien po prostu być w stanie dodać _deduct_from_total poniżej add_to_total i powinno to działać w porządku dla niego. shdndud2 jeśli nie masz nic przeciwko, zgłoś się z jakimkolwiek sukcesem lub porażką.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Czy nie masz na myśli używania kodu UC? Ale tak, właściwie nie używam kodu, wystarczy go mieć na moim komputerze w celach referencyjnych. Nie bardzo wiem, dlaczego to nie działa. Pracuje dla mnie jak urok. Tak czy inaczej, on używa skryptu, który zawiera tę samą funkcję, więc powinien po prostu być w stanie dodać _deduct_from_total poniżej add_to_total i powinno to działać w porządku dla niego. shdndud2 jeśli nie masz nic przeciwko, zgłoś się z jakimkolwiek sukcesem lub porażką. Tak, ale komputer ją zniekształcił, więc jest to gówno pieprzone i ma szczęście, że się nie uruchamia. Bests B1313
Reply
@ B1313 KOCHAM CIĘ! Naprawiłeś mój problem z kodem! Pozbyłem się Pluses i e! FINAŁ! Chwalcie Pana B1313!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)