Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostateczny nieskończony
Uwaga: NIE stworzyłem tego. Wszystkie zasługują na baldwin na forach PP. Dzięki, Baldwin.       Kod:   - Znalezione przez Baldwin MoneyManager. get_preplanning_type_cost - Ta funkcja zwraca cenę elementu wstępnego MoneyManager. can_afford_preplanning_type - Sprawdza, czy możesz zakupić wstępny projekt MoneyManager. get_preplanning_votes_cost - Zwraca całkowitą cenę za zakup PrePlanningManager. get_type_budget_cost - Zwraca wymagane głosy, aby zakupić wstępnie zaplanowany element PrePlanningManager. can_reserve_mission_element - Sprawdza, czy możesz kupić plan ucieczki PrePlanningManager. can_vote_on_plan - Sprawdza, czy możesz głosować na plan   To powinno być używane jako trwały skrypt. Ten skrypt uprości przysługi i nie będzie kosztować żadnych łask. Ponownie, kredyt trafia do baldwina na forum PP. Nie stworzyłem tego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by skycaptain95 Uwaga: NIE stworzyłem tego. Wszystkie zasługują na baldwin na forach PP. Dzięki, Baldwin. Kod: - Znalezione przez Baldwin MoneyManager. get_preplanning_type_cost - Ta funkcja zwraca cenę elementu wstępnego MoneyManager. can_afford_preplanning_type - Sprawdza, czy możesz zakupić wstępny projekt MoneyManager. get_preplanning_votes_cost - Zwraca całkowitą cenę za zakup PrePlanningManager. get_type_budget_cost - Zwraca wymagane głosy, aby zakupić wstępnie zaplanowany element PrePlanningManager. can_reserve_mission_element - Sprawdza, czy możesz kupić plan ucieczki PrePlanningManager. can_vote_on_plan - Sprawdza, czy możesz głosować na plan To powinno być używane jako skrypt PostRequire. Ten skrypt uprości przysługi i nie będzie kosztować żadnych łask. Ponownie, kredyt trafia do baldwina na forum PP. Nie stworzyłem tego. Lub możesz użyć wersji 90e i gir489 ... co jest lepszym IMO.
Reply
Jeśli mój wpis jest zbędny, możesz go usunąć. W końcu jesteś moderatorem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by skycaptain95 Jeśli mój wpis jest zbędny, możesz go usunąć. W końcu jesteś moderatorem. Tak jest, ale nie zamierzam go usunąć. Ponadto nie publikuj go w innych tematach bez ważnego powodu.
Reply
Nie musi być wymagane post.
Reply
Zacytować: Napisał Maelform Nie musi być wymagane post. Myślę, że miał na myśli "PersistScript", inaczej zamieściłby określoną ścieżkę pliku potrzebną do PostRequireScripts
Reply
Tak, edytował OP, żeby to poprawnie stwierdzić.
Reply
Tak, miałem na myśli stały napis, dzięki.
Reply
Zacytować: Originally Posted by skycaptain95 Tak, miałem na myśli stały napis, dzięki. Nie ma problemu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)