Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuń wszystkie elementy według grupy
Usuń wszystkie elementy według grupy
Reply
Dobra robota. Stickied
Reply
Zaktualizowano OP do aktualizacji 45
Reply
Jak zmienić kod, aby go dodać zamiast usunąć?
Reply
Nie możesz
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłany przez BRDominik Jak zmienić kod, aby go dodać zamiast usunąć? Zacytować: Wysłany przez Dotcom7 Nie możesz Oczywiście że możesz. To był IIRC Slynderdale. Napisał także funkcję dodawania przedmiotów.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acepilot1023978 Oczywiście że możesz. To był IIRC Slynderdale. Napisał także funkcję dodawania przedmiotów. Tak, funkcja, o której mówisz, to giveitems
Reply
Wybacz moją ignorancję, ale nie mogę tego zrobić. Edycja: Moja pasta do kopiowania jest dziś słaba. Teraz działa jak urok. Dziękuję za to niezmiernie przydatne narzędzie.
Reply
Nie działa dla mnie. Klikam przycisk usuń elementy według grupy lub wszystkich innych opcji i nic nie działa: \ Podwójnie sprawdzone, skrypty są w porządku. Cóż, przynajmniej wydaje mi się, że właściwie CTRL C CTRL V.
Reply
Zacytować: Napisał BigOil Nie działa dla mnie. Klikam przycisk usuń elementy według grupy lub wszystkich innych opcji i nic nie działa: \ Podwójnie sprawdzone, skrypty są w porządku. Cóż, przynajmniej wydaje mi się, że właściwie CTRL C CTRL V. Czy czytałeś lepki wątek awaryjny?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)