Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayDay 2 BTL Pack
#1
Hej! Przede wszystkim chcę umieścić kredyty: 1) JamesWilko 2) transcenduj (tutaj znajdziesz WSZYSTKIE przydatne skrypty) Teraz pakiet: Pakiet zawiera XRAY, Inf.Pager, DLC unlocker, prędkość przeładowania broni do 0, Nieskończoną amunicję, tryb God, Nieskończoną wytrzymałość, Carry mods (odległość rzucania, szybkość poruszania się, skakanie, bieganie), Odrzut broni do 0, Nieskończony sprzęt, Natychmiastowa interakcja .   F1 - DLC Unlocker (naciśnij 200 razy, że się nie wyłączy)   F2 - ALL STUFF w
Reply
#2
Dobra robota! Hope It Pobiera Verified and Hope It's Good!
Reply
#3
Dzięki. Dam temu szansę.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by PBody Dzięki. Dam temu szansę. Najpierw należy poczekać na weryfikację. : x
Reply
#5
Czy mogę poprosić o funkcję? Otwór overdrill, ponieważ gram tylko w trybie offline i ... Naprawdę nie chcę, żeby mnie to przyłapano.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by acedragon123 Najpierw należy poczekać na weryfikację. : x Nie można go pobrać bez weryfikacji, haha.
Reply
#7
Hm, czy to używa konfiguracji BLT? Wiesz, te, które pozwalają na zmianę keybindingu i takie? Czy musiałeś majstrować przy czymkolwiek oprócz mod.txt, żeby to działało? Miałem problemy z przeniesieniem Xray.
Reply
#8
czekam na weryfikację, mam nadzieję, że działa. i czy możemy przesadzić w pierwszym światowym banku wypłaty 2?
Reply
#9
Czy mogę dodać modyfikacje broni do odblokowania ak47 modów?
Reply
#10
Zacytować: Napisał Tygerzegamer Czy mogę poprosić o funkcję? Otwór overdrill, ponieważ gram tylko w trybie offline i ... Naprawdę nie chcę, żeby mnie to przyłapano. Nigdy nie odtwarzaj tej mapy przed, googled coś. jeśli jest to tylko wiertło o sile 8k, to potrzebujesz błyskawicznego skryptu P.S. oh, przepraszam, mam cię! Offline oznacza solo, w
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)