Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayDay 2 BTL Pack
Hej! Przede wszystkim chcę umieścić kredyty: 1) JamesWilko 2) transcenduj (tutaj znajdziesz WSZYSTKIE przydatne skrypty) Teraz pakiet: Pakiet zawiera XRAY, Inf.Pager, DLC unlocker, prędkość przeładowania broni do 0, Nieskończoną amunicję, tryb God, Nieskończoną wytrzymałość, Carry mods (odległość rzucania, szybkość poruszania się, skakanie, bieganie), Odrzut broni do 0, Nieskończony sprzęt, Natychmiastowa interakcja .   F1 - DLC Unlocker (naciśnij 200 razy, że się nie wyłączy)   F2 - ALL STUFF w
Reply
Dobra robota! Hope It Pobiera Verified and Hope It's Good!
Reply
Dzięki. Dam temu szansę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by PBody Dzięki. Dam temu szansę. Najpierw należy poczekać na weryfikację. : x
Reply
Czy mogę poprosić o funkcję? Otwór overdrill, ponieważ gram tylko w trybie offline i ... Naprawdę nie chcę, żeby mnie to przyłapano.
Reply
Zacytować: Originally Posted by acedragon123 Najpierw należy poczekać na weryfikację. : x Nie można go pobrać bez weryfikacji, haha.
Reply
Hm, czy to używa konfiguracji BLT? Wiesz, te, które pozwalają na zmianę keybindingu i takie? Czy musiałeś majstrować przy czymkolwiek oprócz mod.txt, żeby to działało? Miałem problemy z przeniesieniem Xray.
Reply
czekam na weryfikację, mam nadzieję, że działa. i czy możemy przesadzić w pierwszym światowym banku wypłaty 2?
Reply
Czy mogę dodać modyfikacje broni do odblokowania ak47 modów?
Reply
Zacytować: Napisał Tygerzegamer Czy mogę poprosić o funkcję? Otwór overdrill, ponieważ gram tylko w trybie offline i ... Naprawdę nie chcę, żeby mnie to przyłapano. Nigdy nie odtwarzaj tej mapy przed, googled coś. jeśli jest to tylko wiertło o sile 8k, to potrzebujesz błyskawicznego skryptu P.S. oh, przepraszam, mam cię! Offline oznacza solo, w
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)