Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotline Miami
Nowa opcja dostępna od 30 września     http:
Reply
Tak więc, pół-pospolity napad, kilka masek, kompletne z obowiązkowymi kompletnymi maskami-noszeniem-różnymi maskami-i inną bezużyteczną bronią do walki wręcz, wszystko za niską, niską cenę 8 €
Reply
Zacytować: Napisał LazyOzzy Tak więc, pół-pospolity napad, kilka masek, kompletne z obowiązkowymi kompletnymi maskami-noszeniem-różnymi maskami-i inną bezużyteczną bronią do walki wręcz, wszystko za niską, niską cenę 8 €
Reply
Wymagany unlocker DLC
Reply
Overkill rozpada się z tymi DLC. Nie chcę niczego oprócz bezpłatnej aktualizacji ogromnych bzdur, a nie stałych płacących DLC, aby mieć więcej treści w tej grze
Reply
Zacytować: Napisał Alsnana Overkill rozpada się z tymi DLC. Nie chcę niczego oprócz bezpłatnej aktualizacji ogromnych bzdur, a nie stałych płacących DLC, aby mieć więcej treści w tej grze Upadły, kiedy wprowadzono Big Bank
Reply
Zawsze myślę ... dlaczego nie zrobić czegoś takiego jak L4D2 umieścić mapy L4D1 w PD2, aby dokonać aktualizacji? zawsze robią coś C P (np. M79
Reply
Zacytować: Napisał Alsnana Overkill rozpada się z tymi DLC. Nie chcę niczego oprócz bezpłatnej aktualizacji ogromnych bzdur, a nie stałych płacących DLC, aby mieć więcej treści w tej grze Zgadzam się, gra już kosztuje sporo, a wraz z wydaniem tego DLC, który nigdy nie zawiera dużo, jeśli kupisz to wszystko, co zasadniczo kupiłeś grę dwa razy. Taka tanią strategią marketingową
Reply
Nie mogłem się tego doczekać, odkąd Simon napomknął o tym.
Reply
Zacytować: Napisał LazyOzzy Tak więc, pół-pospolity napad, kilka masek, kompletne z obowiązkowymi, kompletnymi maskami-noszeniem-różnymi-maskami-osiągnięcia i inną bezużyteczną bronią do walki wręcz, wszystko za niską, niską cenę 8 € / 8 $ (ponieważ wymiana walut jest całkowicie 1: 1 dla tych)? Dlaczego masz rację cały czas? Zacytować: Napisał Sirgoodsmoke Upadły, kiedy wprowadzono Big Bank Naprawdę lubię Big Bank, sam w sobie. To lepsze niż standardowe poziomy i konstrukcja poziomu jest dość miłym IMO. Zacytować: Napisał pierwotnie stumpy3toes Zgadzam się, gra już kosztuje sporo, a wraz z wydaniem tego DLC, który nigdy nie zawiera dużo, jeśli kupisz to wszystko, co zasadniczo kupiłeś grę dwa razy. Taka tanią strategią marketingową Tak, ale szczerze mówiąc ... to się dzieje z wieloma grami w ciągu kilku dni. Zacytować: Originally Posted by gir489 Nie mogłem się tego doczekać, odkąd Simon napomknął o tym. Jesteś takim trollem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)