Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto nadal robi kod źródłowy?
#11
Zacytować: Originally Posted by gir489 https://bitbucket.org/gir489/payday-...cc19eec634a314 MRW nie naprawili jeszcze żadnej zdalnej awarii klienta, którą im przesłałem. Wow gir, jesteś najlepszy! Dzięki za to! I w tej ostatniej części, która jest do bani, ale jest to przesada, rzadko zdarza się naprawić rzeczy.
Reply
#12
Zaczekaj, sprawdziłem gnojówkę i zobaczyłem akimboshotgun.lua WTH oni się przygotowują? Model 1887 Akimbo à la MW2? Ale zmieniło się zbyt wiele linii kodu, aby przeczytać cały commit.
Reply
#13
Mnóstwo reorganizacji. Dodają łuk z pociskami, więc jeśli kiedykolwiek usłyszę, że istnieje broń ...
Reply
#14
Zacytować: Napisał LazyOzzy Mnóstwo reorganizacji. Dodają łuk z pociskami, więc jeśli kiedykolwiek usłyszę, że istnieje broń ... dzień wypłaty 2: zhańbiony dlc
Reply
#15
W tym momencie rzucają wszystko, o czym mogą myśleć ... Mam na myśli, pokaz rąk, ilu ludzi myśli, że łuki pasowałyby do gry tematycznie, realistycznie czy w jakikolwiek sposób? Ilu z was uważa, że z warunkami sieciowymi takimi, jakimi są, gdzie nawet granatniki cierpią na problemy z desynchronizacją, strzelanie strzałek od strony hosta dobrze się sprawdzi? Czekam tylko na pakiet pistoletów laserowych Gage ...
Reply
#16
TBH, jedynym powodem, dla którego opublikowałem źródło, było to, że LazyOzzy mógł je przeanalizować. Koleś zawsze wykonuje dobrą robotę. Pomyślałem, że zapłacę mu raz na jakiś czas, kiedy powiedział, że nie jest w stanie zrozumieć struktury. Jeśli chcesz, aby ktoś podziękował, dziękuj mu i jemu samemu. Nie mogłem się pieprzyć z żadną z twoich cipek, które nie chcą się uczyć. On przynajmniej próbował. Co się stało, gdy s0biet przestał zrzucać wersję beta Lua? v00d00 rzucił to. Co się stało, kiedy przestał? 90e i ja zaczęliśmy. Co się stało, gdy przestaliśmy? 420monkey rozpoczęty. Co się stało, kiedy przestał? NIKT! Ponieważ cipki nie przejmują się nauką!
Reply
#17
Er, czy to odniesienie do mnie czy Olly? Chodzi mi o to, że w przypadku tego pierwszego, dziękuję i tak czy inaczej, dziękuję za udostępnienie kodu, chociaż prawdopodobnie będę czekał aż do następnej stabilnej łaty, zanim zrobię cokolwiek. W każdym razie udało mi się skompilować wersję luadec, która nie skarżyła się na złe nagłówki i błędne podpisy Lua bezpośrednio od nietoperza (kurwa wie, co, wydaje się, że wszyscy i ich matka zrobili oddział ...), wyodrębnij kod z pakietu za pomocą znalezionego przeze mnie narzędzia i wyskakuję trochę kodu C, aby odszyfrować plik testowy (co moim zdaniem było oparte na pracy Gir'a, więc jeszcze raz dzięki za to), ale wynik nie był szczególnie ładny i miał sporo błędów. Pomyślałem, że jedynym sposobem, aby uzyskać taką pracę, byłoby przeczytanie, jak Lua się kompiluje, a potem próbuje od niej pracować wstecz, ale nie mam czasu i prawdopodobnie nie jest to umiejętność niestety.
Reply
#18
Zacytować: Napisał LazyOzzy Er, czy to odniesienie do mnie czy Olly? Chodzi mi o to, że w przypadku tego pierwszego, dziękuję i tak czy inaczej, dziękuję za udostępnienie kodu, chociaż prawdopodobnie będę czekał aż do następnej stabilnej łaty, zanim zrobię cokolwiek. W każdym razie udało mi się skompilować wersję luadec, która nie skarżyła się na złe nagłówki i błędne podpisy Lua bezpośrednio od nietoperza (kurwa wie, co, wydaje się, że wszyscy i ich matka zrobili oddział ...), wyodrębnij kod z pakietu za pomocą znalezionego przeze mnie narzędzia i wyskakuję trochę kodu C, aby odszyfrować plik testowy (co moim zdaniem było oparte na pracy Gir'a, więc jeszcze raz dzięki za to), ale wynik nie był szczególnie ładny i miał sporo błędów. Pomyślałem, że jedynym sposobem, aby uzyskać taką pracę, byłoby przeczytanie, jak Lua się kompiluje, a potem próbuje od niej pracować wstecz, ale nie mam czasu i prawdopodobnie nie jest to umiejętność niestety. Dobra robota, stary. Może od tej pory możesz odebrać decy? Robię to naprawdę cholernie zmęczony. Przepraszam, błędnie napisałem twoje imię.
Reply
#19
Wow, pochwała od Cezara. Nie widziałem tego na horyzoncie. Co do przejmowania; co? I ukradnij swój grzmot? Bluźnierstwo! Ale tak, byłoby miło móc to zrobić na wypadek, gdybyś przestał, albo gdybym desperacko potrzebował zaktualizowanego źródła i byłbyś zajęty lub czymś, ale będę tutaj uczciwy; są szanse, że w tempie, które się dzieje, skończę z tą grą, zanim zdołam zmienić luadeca na tyle, by wyprodukować coś prawie tak czystego jak twoje dekompilacje.
Reply
#20
Zacytować: Napisał LazyOzzy Wow, pochwała od Cezara. Nie widziałem tego na horyzoncie. Co do przejmowania; co? I ukradnij swój grzmot? Bluźnierstwo! Ale tak, byłoby miło móc to zrobić na wypadek, gdybyś przestał, albo gdybym desperacko potrzebował zaktualizowanego źródła i byłbyś zajęty lub czymś, ale będę tutaj uczciwy; są szanse, że w tempie, które się dzieje, skończę z tą grą, zanim zdołam zmienić luadeca na tyle, by wyprodukować coś prawie tak czystego jak twoje dekompilacje. Były 2 opcodes, które musieliśmy dodać do LuaDec, które były z 5.5. Poza tym, poprawka forloop jest umieszczana na forum, w zasadzie copypasted poprawkę do tego. Wierzę, że będziesz następnym następcą wywrotek Lua PD2.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)