Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto spawner misji
Auto spawner misji
Reply
Err .... ok ... Nie wiem co zrobiłem. Dobry scenariusz. Miła alternatywa dla mojego Menu zadań, Dodano do lepkiego Bests B1313
Reply
Zacytować: Originally Posted by B1313 Lol, niezupełnie taki prywatny. W PP istniało coś podobnego, a to ma podstawę w stosunku do scenariusza Harfatusa i mojego. Ale fajnie. Dziękuję za udostępnienie Bests B1313 Jest całkiem oczywiste, że tego nie zrobiłem, doszedłem do wniosku, że nie muszę o tym wspominać. Po prostu użyłem metody Harfatusa dla własnych potrzeb, nigdy nie używałem niczego z twojego scenariusza.
Reply
Zacytować: Napisał Maelform Jest całkiem oczywiste, że tego nie zrobiłem, doszedłem do wniosku, że nie muszę o tym wspominać. Po prostu użyłem metody Harfatusa dla własnych potrzeb, nigdy nie używałem niczego z twojego scenariusza. Lol, ja tylko kłamię. W porządku. Bests B1313
Reply
Zacytować: Napisał Tiberi Bardzo dziękuję, że zobaczę coś takiego, spróbuję pokazać, kiedy dostaniemy się na crime.net Nie ma za co.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chick Przepraszam chłopaki. Nie umiem dobrze angielskiego. WYKORZYSTAMY TEN SKRYPT. ====
Reply
W menu głównym nie nastąpi awaria, a menu nie wyświetla się we właściwym czasie, gdy jest uruchamiane automatycznie.
Reply
Zacytować: Napisał Tiberi W menu głównym nie nastąpi awaria, a menu nie wyświetla się we właściwym czasie, gdy jest uruchamiane automatycznie. Jeśli odnosisz się do opublikowanego przeze mnie skryptu, powinien on być używany jako klawisz w menu głównym lub w lobby. Zastąpi on domyślną funkcjonalność crime.net, powodując pojawienie się ofert pracy w znacznie bardziej uzasadnionym tempie, a także dając kontrolę nad trudnościami.
Reply
Zacytować: Napisał Tiberi W menu głównym nie nastąpi awaria, a menu nie wyświetla się we właściwym czasie, gdy jest uruchamiane automatycznie. Twój czy Maelform? Wygląda na to, że powinien działać poprawnie. Bests B1313
Reply
Tak, moje i Maelforma działają dobrze, a moje już testują na kilka dni. Mam na myśli kod # 9.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)