Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutorial z Rgh Bodyshots
Znalazłem sposób na strzelanie do ciała za pomocą rgh i działa on również z bronią automatyczną, kto tego chce? jestem niezdecydowany, aby go uwolnić
Reply
Jestem pewien, że wszystko, co chcesz, to kucanie i skakanie lub coś w tym rodzaju. Dlaczego chcesz używać RGH do zdjęć ciała?
Reply
Zacytować: Dlaczego chcesz używać RGH do zdjęć ciała? Zwykle ludzie stają się podejrzliwi, jeśli dostaniesz wiele headshotów z rzędu, powinno to być stosunkowo proste, aby cel RGH był nieco mniejszy dla tego typu strzału. Przyjemną cechą przyszłej wersji RGH może być wybór obszaru ciała, na którym ma się zablokować. Teraz jednak polegam na moim triggerbocie na takie rzeczy (jeśli masz dobry procesor, to powinno działać dobrze).
Reply
Nie ma nic wspólnego ze skakaniem lub skuleniem. Nie związany z ruchem
Reply
Nie przejmuj się odkrywaniem tego w wątku, który zrobiłeś.
Reply
co masz na myśli
Reply
Chodzi o to, o co w tym wszystkim chodzi, jeśli chodzi o wątek, jeśli nawet nie powiesz, jak to zrobić (na swój sposób)?
Reply
im z mandai i innymi tutaj ... po prostu powiedz jak to zrobiłeś lub po prostu nie otwieraj nowego wątku! btw to dość łatwe do osiągnięcia. Celem aima rgh jest celowanie w kości "C HEAD". można łatwo uzyskać wektor każdej innej kości. w rzeczywistości jest to część nowego RGH, który pracuje również z najnowszymi skryptami, aby wybrać "kość" do celu. ale tbh naprawdę nie wiem, czy chory kiedykolwiek to wypuści
Reply
Puść go, gdy pojawi się nowa łatka.
Reply
Jakie będą nowe funkcje nowego rgh?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)