Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xeon nie jest już członkiem społeczności cheat C & C Renegade.
Odtąd (16-8-05 = 00:45) nie będę już uczestniczyć w użyciu, tworzeniu lub dystrybucji cheatów dla Renegade. Pogodziłem się z wartością gry i płonąc z forów Renegade zdecydowałem się pójść "czysto".   Będę także zamieszczał moje 30 $ na funduszu darowizn Blackhand Studios, aby moje nazwisko zostało usunięte z listy zakazów Renguard jutro rano.   Nadal będę uczestniczył w innych obszarach UnknownCheats, na przykład;   Cała sekcja ogólna, obrazy, pomoc z komputera, sekcja płonąca itp. ...   ale pominie zakładkę do tej strony z przeglądarki, gdy tylko skręcę kilka luźnych końcówek.   Nie przypuszczam, że ktoś inny czuje to samo, ale to właśnie robię. Życzę wszystkim w tej sekcji powodzenia w pokonaniu gry, ale na razie zobaczymy się.   - XeonTeam -   Opuszczam tę sekcję na numerze postu: 1400
Reply
Mówię dla nas wszystkich, kiedy mówię, że to duży wpływ na nas wszystkich. Wszyscy będziemy za tobą tęsknić. Szczęście i mogę zobaczyć cię na ren. Zapamiętaj nazwę swojego konta i zapamiętam, kiedy będę online, aby zostawić cię w spokoju. Jesteś świetnym koderem. Jeśli nie zostaniesz wyrzucony z czarnego pieca, powinieneś udać się tam i pomóc im z bragonsrv.
Reply
Xeon jest dziwką spamową - To źle xeon =
Reply
Cholerne korupcja, to jest to, co dzieje się, gdy zbyt długo trzymasz się anty-oszustów. Nie zgadzam się z tym, co robisz, ja też tego nie rozpalę. Tak czy inaczej, renegat jest całkiem martwy, tylko gracze są martwi, pokonują grubych anty-oszustów próbujących chronić grę, która umarła kilka miesięcy temu. Nie wiem, jak możesz zwrócić się do jakiejś wspólnoty osiołka, która Cię podpaliła od początku, gdy tam się zarejestrowałeś. * Spodziewa się dużego płomienia pochodzącego od początkującego nurka *
Reply
Widzę, że złapali cię XeonTeam, dokładnie to samo, co próbowali ze mną zrobić. Tylko ty na to rzuciłeś. Widziałem to przez ciebie, publikując już na swoich forach, nawet po tych rzeczach (na prywatnym forum nie są to jedyni szpiedzy):
Reply
* Sprzątanie wątku 1 * Nie, nie popadłem w cokolwiek, wciąż wierzę, że każdy ma ograniczoną zdolność myślenia, ale nie mogę już dłużej przejmować się tą linią życia. Zostanę dla reszty społeczności UC, po prostu nie reneguję. Wiem, że mogłem kupić 6 kopii gry za 30 USD, ale liczy się zasada.
Reply
Nienawidzę cię widzieć .......... ale powodzenia.
Reply
Co takiego robiłeś, to zabicie twojego oszusta w grze klanu? Właśnie dlatego NIGDY nie oszukuję w grach mających własne rangi lub klany. Ranking WOL jest tak pomieszany, że nie wspomniałem o samochodach o ich randze! W każdym razie, człowiek przepraszam, że odchodzisz.
Reply
NOOOOO ..... XeonTeam ..... byłeś jednym z moich najlepszych modeli do naśladowania ...... nie opuszczaj ...... proszę. Wiem, że masz powód, mam nadzieję, że jesteś zadowolony z sekcji, do których się wybierasz. Ale pytam tylko o jedną rzecz, że jeśli poproszę o pomoc, czy odpowiesz mi, jeśli chodzi o renegat? Pokój i dziękczynienie za wszystko, co włożyłeś, aby odrzucić.
Reply
człowiek ....... powodzenia, gdziekolwiek jesteś ..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)