Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 pytania dotyczące modyfikatorów uszkodzeń .dbb
# 1) przede wszystkim się zastanawiam, ale wydaje mi się, że mody obrażeń mogą działać naprzeciwko i na ciebie!   PRZYKŁAD 1) Powiedzmy, że zrobiłem mod, który spowodował automatyczne zwiększenie szybkości wystrzeliwania wyrzutni rakietowej, teraz rozumiem, że wygląda na to, że wszyscy to mają i strzelają szybko rakietami, ale nie wpływają na innych graczy, ale czasami wydaje się, że ktoś jest strzelanie rakietami na mnie prawie umieram natychmiast, ponieważ mój mod jest rakietami samochodowymi i tak wiele trafienia mnie jest prawdą?   # 2) Czy ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić, aby sbh (podstępna czarna ręka) mógł wystartować z karabinu snajperskiego, a ja poszedłem za tutorialami i umieściłem go w mojej drugorzędnej broni za pomocą edytowania poziomu renegata, ale kiedy go gram na serwerze widzę go w ekwipunku, ale nie mogę go wydostać, po prostu pomija, jest jakiś sposób na użycie scrptów, aby to zrobić, próbowałem, ale mój skrypt nie wyświetla się w ekwipunku Znaczna pomoc doceniona DZIĘKI
Reply
Tylko wizualnie, ale jeśli ustawisz broń na przykład 1 strzał, a przeciwnik cię trafi, nie będzie miał efektu zabicia jednego strzału. Nadawanie jednostkom większej ilości broni jest dostępne tylko w trybie offline lub gdy jesteś gospodarzem.
Reply
Nie wiem, czy to zadziała, ale możesz spróbować zmodyfikować pistolet laserowy, aby strzelał z amunicji jak karabin snajperski i ma zasięg. Chociaż powinieneś strzelać tylko wtedy, gdy inny facet nie może cię zobaczyć, inaczej oskarży cię o jedno uderzenie weponem lub coś podobnego
Reply
Tis też by działał, także prosty.
Reply
W cyberpunksie modyfikator uszkodzeń osobistych zamienił c4 w pistolet sbh zmienić c4 w snajpera? i jak to się dzieje?
Reply
Po prostu otwórz 2 poziomy, w pierwszej otwartej informacji C4 i w drugiej informacji o snajpie. Skopiuj poprawne informacje z drugiego poziomu na pierwszy poziom i zapisz.
Reply
tylko dlatego, że wiesz - inni ludzie zobaczą twój karabin snajperski, który przekształciłeś c4 w c4, nawet jeśli prowadzisz grę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)