Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz możesz zobaczyć ukrycia !!
Sprawdź to ... ma mate po prostu sprawił, że podzielono go
Reply
Istnieje około 15 innych "antyprzestrzennych" rzeczy, które sprawiają, że jesteś w stanie widzieć ukrycia z całej mapy i takie, ale jedyne, co wiem o tym, że działa to plik objects.ddb, więc czekam na przetestowanie twojego : bigsmile:: bigsmile:
Reply
Testowałem to sam, oni po prostu pozostają w czerwonym kolorze Jedyne, co mi się nie podoba, to to, że nie możesz powiedzieć, kiedy twój zamaskowany lub nieskrępowany, jeśli jesteś w ukryciu
Reply
to nie jest dobry powód dla topdawgów
Reply
nono, nie są one topduszami, ponieważ mój własny efekt ukrywania jest tam! On zebrał tylko wszystkie kody razem i załadował je na 1 wątek, to oszustwo totalnie usuwa efekt ukrywania, pozostawiając widoczny cały stealth tank. Przesyłane topdawgi są tylko efektami oznaczającymi, że mogą pomóc w kolorze (jak mój zielony limonkowy), ale nadal są niewidoczne z dużej odległości.
Reply
Ale czy to jest plik .ddb?
Reply
yup jego plik objects.ddb * EDYTUJ * atm, robiąc taki, który wyłącza AGT i Obelisk, dzięki czemu możesz po prostu iść prosto Pierwsze testy idą dobrze i wydają się w porządku
Reply
Zacytować: Napisał Ackers yup jego plik objects.ddb * EDYTUJ * atm, robiąc taki, który wyłącza AGT i Obelisk, dzięki czemu możesz po prostu iść prosto Pierwsze testy idą dobrze i wydają się w porządku Cant wyłączyć jego serweride próbowałem. Będzie działać offline, ale nie online. Jest jeden sposób, który wiąże się z mapą, ale nie ujawniam: P
Reply
problem lolololol dla ciebie tam kolega, kopalnie działa idealnie online. Jeszcze nie miałem zerowego błędu ... bardzo dziwne ...
Reply
z objects.dbb?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)