Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś wie, jak ......
Czy ktoś wie, jak uzyskać przydomek z kodami alt w nim próbowałem kilka razy, ale nigdy nie działało. Jak mogę to zrobić??? Spójrz na imię tego faceta
Reply
dlaczego miałbyś to chcieć, więc możesz być jedną z osób, które nie mogą być szybkie do oszukiwania, jeśli nie zdajesz sobie sprawy, że nowe boty na renegacie mogą kopać i zakazać nowej drogi teraz, nie potrzebują twojego imienia, mogą po prostu zakazać w miejscu, w którym się znajdujesz. Wiem, że jest to strona oszukująca i jest fajna, ale jest głupia w używaniu jej w grach drabinowych
Reply
aby uzyskać kody alt ... jest prosty sposób, jeśli masz renegata IP ... przejdź do START> Wszystkie programy> Akcesoria> Narzędzia systemowe> Mapa znaków i możesz wybrać, co chcesz tam. Ive zawiera zrzut ekranu, jak go używać, jeśli nie wiesz ...
Reply
WTF umieściłeś moje oszukańcze imię na tej stronie jak śmiesz .....
Reply
Rofllmfao rofllmfao rofllmfao rofllmfao Zostałem tu umieszczony 2. LOL NAUKA U można d00 abb00t it
Reply
jak znaleźć serwer IP i port?
Reply
możesz go pobrać na gamespy
Reply
otwórz grępypy, znajdź serwer, z którym chcesz się połączyć, kliknij prawym przyciskiem myszy, a zobaczysz numer IP i numer portu ... po prostu przenieś go stamtąd, aby anulować
Reply
ale dla Westwood online?
Reply
więc działa tylko na gamespy nie na WOL?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)