Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszelkie inne kody
Pytanie: Czy są jakieś inne kody, których możesz używać w C & C Renegade bez konieczności umieszczania jakichkolwiek plików w folderze danych? (Poza tym oszustwo w postaci opóźnienia)
Reply
tak, wiem, że był trener dla internetowego renegata ....... ale już go nie ma lub coś takiego
Reply
??????????????? Nie wiem o innych forach, na których możesz być, ale tutaj mamy zasady dotyczące rozmiarów i typów podpisów Zacytować: 14. Podpisy nie mogą być większe niż 400 x 125 pikseli. Podpis może zawierać tylko jedno zdjęcie - oznacza to brak animowanych podpisów na razie. możesz sprawdzić wszystkie reguły @ http:
Reply
może ktoś dałby mi fałszywe oszustwo i powiedziałby mi, co robi
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher może ktoś dałby mi fałszywe oszustwo i właściwie zadzwoniłbym do mnie, co robi 1) W grze C & C Renegade naciśnij klawisz F8 Command 2) Następnie wpisz set_bw_budget_out 400 (tak musi być) Rezultat: Rozgrywka nie będzie już normalna, będzie wyglądała tak, jakby faktycznie pozostały w tyle, ale nie pozostaniesz w tyle. * Daje ci to przewagę podczas strzelania * Och, tak, Duchu przepraszam za ten błąd, naprawiono to dobrze
Reply
czy można wykryć, czy można go wykryć? tahnx za to
Reply
nie, nie można go wykryć
Reply
cóż, można go wykryć bardzo obskurnie, jeśli pójdziecie do góry, jeśli tylko wychodzicie, wyskakując, to jest to obłudne, że w jakiś sposób oszustem, także to może działać na niekorzyść, czasem nie możecie zobacz, gdzie są, a oni już zabili, a nawet ich widziałeś ...
Reply
ooooh tak nigdy o tym nie myślałem, nigdy nie użyłem kodu, nawet nie wiedziałem o tym, dopóki nie rozbił się wol
Reply
tak ja też chciałbym wiedzieć kiedy otrzymają WOL?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)