Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalog danych ..... POMOC !!!
co to do cholery jest katalog danych renegatów ... pobrałem mnóstwo hacków i oni mówią "umieść to w swoim katalogu danych" i nie mam pojęcia, co to znaczy !!!
Reply
ok, to bardzo proste i łatwe zadanie. Postępuj zgodnie z moimi instrukcjami, aby aktywować kod. 1.) Upewnij się, że renegade jest uruchomiony i jesteś w grze. (Znajdź grę, na której zostało co najmniej 10 minut) 2.) Zagraj w tę grę, aż się skończy. Kiedy się skończy i kolejna gra się załaduje, naciśnij Alt Tab, aby zminimalizować grę. 3.) Kliknij "Mój komputer", następnie "C: \" lub jakikolwiek jest twój dysk twardy, Następnie zobaczysz folder o nazwie "Westwood". Otwórz go i nawiniesz inny folder o nazwie "Renegade", otwórz go i otwórz w nim folder o nazwie "Dane". 4.) Teraz, gdy twój folder danych jest otwarty, weź "objects.ddb" (twój kod) i umieść go w tym folderze. 5.) Przywróć grę i wyjdź z gry. 6.) Wróć do tej samej gry i graj przez około 2 minuty. Twój cheat zostanie aktywowany zaraz po wejściu do gry. Możesz opuścić po 2 minutach, (aby upewnić się, że nie ma "zerowego błędu") 7.) Zagraj zgodnie ze swoimi upodobaniami, a kiedy skończysz, usuń "objects.ddb" (Twój kod) z folderu danych, zanim wyjdziesz z renegata. 8.) Twoje gotowe! Możesz teraz wyjść z renegata. Teraz nie mów, że nic dla ciebie nie zrobiłem.
Reply
dzięki temu człowiekowi, byłem tak zdezorientowany
Reply
Nawiasem mówiąc ... dlaczego musisz usunąć oszustwo z danych?
Reply
Bc, w przeciwnym razie, następnym razem, gdy rozpoczniesz renegat, żadna gra się nie pojawi, a potem nie będziesz mógł grać. Trzeba wprowadzić takie oszustwo za każdym razem, gdy ponownie uruchomisz renegat i zagrasz ponownie. Niektóre kody wprowadzasz inaczej, w zależności od readme, które pochodzi od cheata.
Reply
Zacytować: Napisał loph12 Nawiasem mówiąc ... dlaczego musisz usunąć oszustwo z danych? Czy mogę zapytać, ile masz lat?
Reply
lol, cóż, nie musisz usuwać .. po prostu to przenieś. Najlepiej zrobić skrót na pulpicie do folderu danych. Następnie, gdy wyskakujesz z Alt + Tab, przeciągnij i upuść w folderze danych ...
Reply
prawdopodobnie w wieku 6 lat
Reply
lol, nikt nie zna administratora, który mógłby wysłać mi moje hasło, lub pomóc mi go zresetować ...?
Reply
lol!!! xeon, n1 lol. jus pm one lub e-mail lub coś, lub kliknij zapomnianego linku do hasła ....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)