Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie oszustwo
cóż, chciałem opublikować w temacie "Jak używać tych cheatów jak finał - renegad 2 i ami bot", ale kiedy Cyberpunk zamknął go 5 minut przed napisaniem, robię nowy wątek   chodzi o to:     Zacytować:
Reply
Nie możesz. Nawet jeśli robisz to w 0.1 MS (umieszczasz kody w folderze danych i wycofujesz), RenGuard nadal będzie je rozpoznawał, ponieważ uruchamia się w zdarzeniu System, gdy coś dzieje się z plikami w folderze danych ... więc jeśli zrobisz to super szybko nawet nie zauważalne przez ludzi ... Zdarzenie File nadal będzie rejestrowane w Zdarzeniach systemowych Windows, a RG prawdopodobnie go zobaczy. * Edytować * Btw objects.ddb i inne pliki są ładowane jak 1 sekunda po pojawieniu się ekranu ładowania (przynajmniej w przypadku nowoczesnych komputerów). Ponieważ kiedy czasami wprowadzam obiekty.ddb do późna podczas robienia Quick Bypass 0 Buck Trick, gdy go znalazłem i ładowanie rozpoczęło się sekundę lub trochę wcześniej ... to by się nie udało, ponieważ normalne obiekty.ddb byłyby już załadowany.
Reply
oke ... ale zdarza się, że kiedy kładziesz oszukarza w renguard, to bardzo późno ... ale czy to naprawiono? coś innego ... jeśli umieścisz kod w miejscu, w którym znajduje się plik? czy to jest rejestr?
Reply
Nawet jeśli to faktycznie działa ... Wiesz, ludzie z Rengay naprawili to tak, jak naprawili praktycznie wszystko w przeszłości. Teraz, jeśli znalazłeś coś, co działało. Nie sugerowałbym tego otwarciem, ponieważ ludzie z Rengay zawsze sprawdzają tutaj ... Sugerowałbym, żeby wypuszczać go tylko do godnych zaufania ludzi. Moje 2 centy =
Reply
Tak czy inaczej, nie ma sposobu na obejście tego.
Reply
spróbuj, nie jestem pewien, czy to zadziała, ale może ...
Reply
nie ... myślę, że to niemożliwe ... bo to, co powiedział Cyberpunk ... będzie działać w rengay 1,00 lub 1,01, ale nie w tej wersji .. i musimy wiedzieć, kiedy obiekty są załadowane .. ale to jest Niezła próba... ale czekaj ... co myślisz o zamrożeniu w jakiś sposób systemu? więc system nie zauważy obiektów
Reply
W jaki sposób renegat może zauważyć, że istnieje obiekt objects.ddb? Jeśli zamrozisz system i usuniesz plik ... RenGuard go nie wykryje .. ale też nie Renegade. To jest bezużyteczne.
Reply
lol .... tak głupio mnie ... ale mógłbyś zamrozić tylko okna nie renegata ... mam czasami, że Mój komputer zawiesza się ... i nie reaguje ale po tym to po prostu trwa
Reply
tak, wiem, że jest szalony ... bardzo szalony, ale gdybym tylko mógł teraz, dlaczego się wywala ... mógłbym zrobić to samo z folderem Renegade
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)