Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ranking" Nierankingowe mapy
Jestem pewien, że wielu z was widziało ludzi grających mapy utworzone przez użytkowników, takie jak nieograniczone mapy pieniędzy, które rzekomo zostały zarejestrowane. Chociaż sam nie grałem w żadną z tych gier, zastanawiałem się, jak to zrobić. Byłoby bardzo interesujące, gdybyśmy nagrywali mapy stworzone przez użytkowników, jestem pewien, że wielu ludzi by się zgodziło. Jeśli wiesz, jak to zrobili i jak to zrobić, opublikuj tutaj.
Reply
Zacytować: Napisał warlord878787 Jestem pewien, że wielu z was widziało ludzi grających mapy utworzone przez użytkowników, takie jak nieograniczone mapy pieniędzy, które rzekomo zostały zarejestrowane. Chociaż sam nie grałem w żadną z tych gier, zastanawiałem się, jak to zrobić. Byłoby bardzo interesujące, gdybyśmy nagrywali mapy stworzone przez użytkowników, jestem pewien, że wielu ludzi by się zgodziło. Jeśli wiesz, jak to zrobili i jak to zrobić, opublikuj tutaj. tak, jest hack do tego, znalazłem go na MPC, ale tak czy owak, jeśli chcesz, pm me: bigsmile: uwielbiam to, jak mogę grać własne mapy i wygrywać
Reply
Brzmi dobrze. Więc mogę się doczekać hakowania?
Reply
tak, dostałeś mój popołudniowy?
Reply
Tak, mój adres e-mail to .... poczekaj chwilę, nie powiem wszystkim tutaj. Wiesz, jakie gęby krążą po tych forach ... jk, wysłał ci PM.
Reply