Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego ludzie upierają się przy wydawaniu bzdur?
Cieszę się, że nagle wszyscy pracują nad włamaniem do mapy, ale już na tyle, że już nie pracują! Poczekaj, aż będziesz mieć coś, co działa przed zwolnieniem i sprawi, że każda osoba na niedopasowanie ZH za każdym razem, gdy spróbuje celować. To prawie niemożliwe, aby zagrać w grę.   Przestań wypuszczać trenerów niedopasowania, nikomu to nie pomoże!
Reply
CZY JESTEŚMY PRÓBUĆ ZATRUDNIENIA, KTÓRE ZOSTAŁY RUINOWANE Z: H !!!! twoje absolutne prawo
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez JECeltic Cieszę się, że nagle wszyscy pracują nad włamaniem do mapy, ale już na tyle, że już nie pracują! Poczekaj, aż będziesz mieć coś, co działa przed zwolnieniem i sprawi, że każda osoba na niedopasowanie ZH za każdym razem, gdy spróbuje celować. To prawie niemożliwe, aby zagrać w grę. Przestań wypuszczać trenerów niedopasowania, nikomu to nie pomoże! Cóż, zrobiłem WSZYSTKO z ppl tutaj dobrze, coz ppl z absolutnie żadną wiedzą o hakowaniu (jak ja) faktycznie nie wyszło i nauczyłem się, jak robić sobie samemu hacki zamiast czekać. Zgadzam się z tym, że moje mapmack MissMatch, ale to działa. I to wystarczy dla mnie i dla wszystkich osób, które wymyśliły, jak tworzyć własne hacki. Ostrzegałem przed nią kilka razy, zanim użyłem go, kilka razy. To zależy od nich, czy użyć go online, czy nie. Jest to tylko kwestia czasu, aby rozwiązać Niedopasowanie. Do tego czasu pozwól nam wygłupiać się z mapowaniem. Lepiej to błagać i czekać na zawsze dla jednego nie? Przynajmniej omawiamy teraz pomaganie sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów w tworzeniu hacków i rozwiązywaniu niedopasowania, zamiast nazywania siebie nawzajem nazwami i takie rzeczy
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez zetone Cóż, zrobiłem WSZYSTKO z ppl tutaj dobrze, coz ppl z absolutnie żadną wiedzą o hakowaniu (jak ja) faktycznie nie wyszło i nauczyłem się, jak robić sobie samemu hacki zamiast czekać. Zgadzam się z tym, że moje mapmack MissMatch, ale to działa. I to wystarczy dla mnie i dla wszystkich osób, które wymyśliły, jak tworzyć własne hacki. Ostrzegałem przed nim kilka razy, zanim użyłem go, kilka razy. To zależy od nich, czy użyć go online, czy nie. Jest to tylko kwestia czasu, aby rozwiązać Niedopasowanie. Do tego czasu pozwól nam wygłupiać się z mapowaniem. Lepiej to błagać i czekać na zawsze dla jednego nie? Przynajmniej teraz omawiamy pomaganie sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów w tworzeniu hacków i rozwiązywaniu niedopasowania, zamiast nazywania siebie nawzajem nazwami i takie rzeczy Nie wzywanie nikogo nazwiska. PM i e-maile są tam, gdzie wymyślasz błędy. Nie poprzez publikowanie kodu publicznego, który zabija każdą grę online.
Reply
Tak, grałem ostatniej nocy i większość moich gier kończyła się niedopasowaniem Wiem, że to nie był mój hack.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez JECeltic Nie wzywanie nikogo nazwiska. PM i e-maile są tam, gdzie wymyślasz błędy. Nie poprzez publikowanie kodu publicznego, który zabija każdą grę online. Nie mam na myśli ludzi, którzy zaczynają nazywać siebie nawzajem tutaj, bo myślę, że trochę sfrustrowani czekali na hack, więc teraz zamiast tego próbowali stworzyć Hack dla nich samych. I chory będzie myślał dwa razy, zanim wypuszczę źródło dla Pracującego NON Mismatching Trainera, może jest to w porządku Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Parky Tak, grałem ostatniej nocy i większość moich gier kończyła się niedopasowaniem Wiem, że to nie był mój hack. Cóż, zostałeś ostrzeżony o niedopasowaniu
Reply
Czy EA nie lubi tajnych ludzi, którzy kręcą się wokół, szukając w pobliżu hacków? Może ktoś jest w UC? Nie rozumiem, jak strona taka jak UC nie zostaje zamknięta, nawet jeśli można ją znaleźć w Google.
Reply
Nie jest nielegalne tworzenie hacków .....
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Daz_wood Nie jest nielegalne tworzenie hacków ..... To legalne? Czuję się o wiele bezpieczniej teraz, kiedy to wiem
Reply
lol wygnanie nie mogą zrobić gówna, to nie jest nielegalne, mogą się nie podobać, ale nie mogą zrobić Jacka, aby to powstrzymać
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)