Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwo zobaczyć skrywane skórki?
Czy są jakieś skórki, których możesz użyć do ukrycia się? Nie wszystkie pliki objects.ddb, takie jak pliki .dds, takie jak skórka, więc można z niej korzystać za pomocą renguard. Nie mam nic "rzadkiego" do handlu, ale mam kilka rzeczy, które zostałyby docenione: 007:
Reply
Mam coś ... nie będziesz w stanie ich zobaczyć na całej mapie, ale będziesz mógł je zobaczyć chwilę, zanim normalnie je zobaczysz. Proszę bardzo. Po prostu wybierz żądany kolor i umieść go w folderze Dane
Reply
Thanx akroma. Czekam na zatwierdzenie: kawa:
Reply
Zrobiłem na to własną skórę, jej jasnozielona, działa świetnie. możesz je zobaczyć z dużej odległości.
Reply
um, dlaczego nie mogę tego kliknąć? Nie obchodzi mnie, jaki rodzaj. longdistance jest perferded, bo uwielbiam bekasy
Reply
um są przeciwko regułom parowania dla oszukiwania
Reply
idk .... whats steamvac?
Reply
Gdzie jest zatwierdzenie?
Reply
Ktoś proszę o zatwierdzenie tego ... um .... około 8 godzin ...
Reply
Zacytować: Trinity999: um są przeciwko regułom parowania dla vac OMFG ... i nie chcę nikogo tu płonąć ... ale ta głupota musi się skończyć. Steam jest nowym sposobem Valve na pobieranie gier w nasze ręce JAK NAJSZYBCIEJ. Gry takie jak Half-Life, Counter-Strike i Counter-Strike: Condition Zero są udostępniane przez Steam. Gry na Steam są automatycznie aktualizowane na bieżąco o najnowsze treści i wersje. Steam zawiera także klienta wiadomości błyskawicznych, który działa nawet w grze. To tak, jakbyś mógł pobierać gry, które stworzyli i grać online za pośrednictwem swoich serwerów. Dlaczego więc f *** byłby związany z Renegade CnC? Powinien to być WOL, który podejmuje działania, a nie ludzie w Steam. To jest forum związane z CnC. Proszę nie przychodzić tutaj z pytaniami głupimi, które nie są związane z Renedade. TY
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)