Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomóc w robieniu hack
Po pierwsze: czy możesz zrobić wielkie hackowanie jako .exe?   2: tylko odpowiedź na numero 2, jeśli działa numero 1: potrzebuję samouczka na temat tworzenia kodów bigbody
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher Po pierwsze: czy możesz zrobić wielkie hackowanie jako .exe? To sprawia, że nie, ale nie! Nie można tego zrobić ... Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher 2: tylko odpowiedź na numero 2, jeśli numero 1 działa To nie sprawia, że ... ... wyjaśnij ...
Reply
lol Wielkie ciało, takie marnotrawstwo, jednak prawdopodobnie wkrótce dostanę przyzwoity tutorial.
Reply
ahh, to zbyt proste, zrobić samouczek? Użyj unmix, aby wyodrębnić, pliki z pliku Always.dat .... Znajdź swój plik ciała, nie mogę zapamiętać pierwszej litery dla tych ... importuj do Gmax
Reply
próbowałem tego xeona, ale przegrałem zawsze, nie mogę tego zrobić, powiedziałeś, idź do D:
Reply
1. to suck, ponieważ słyszałem, że wszelkie .exe hack może ominąć renguard 2. Czy wszyscy znaleźliście obejście? 3. Czy zdarzyło Ci się znaleźć w grze coś dla siebie?
Reply
"Czy kiedykolwiek znaleźliście w grze coś dla siebie?" Jak próbowałem wyjaśnić powyżej (niezbyt dobrze przemyślane) nie można tego zrobić ... cóż ... powiedz mi, co chcesz zrobić ten plik wykonywalny, a powiem ci, czy można to zrobić ...
Reply
Źle to można zrobić, po prostu przeładować mapę bez ponownego łączenia .. To naprawdę proste. Jednak to od ciebie zależy zrozumienie ... Jak rozumiem, sprawdź nazwy plików i takie rzeczy (=. = /) Ale jeśli zmodyfikujesz prawdziwy plik Game.exe ...; P Po prostu o czym pomyśleć ^ ^;
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Anti_hexe Źle to można zrobić, po prostu przeładować mapę bez ponownego łączenia .. To naprawdę proste. Jednak to od Ciebie zależy zrozumienie ... Jak rozumiem, sprawdź nazwy plików i takie rzeczy (=. =
Reply
Zacytować: Originally Posted by mikedpunisher wah ??? O czym Ty, do cholery, mówisz (patrz: Uważam, że mój język zamiast WT! @ # $ Powiedział WTH BTW, jeśli miałeś na celu obejście zmian, nie działaj W ogóle nie jestem, wciąż przeładowuję mapę. ^^; Przeczytaj zanim wyciągniesz wnioski ... ~~~~~~~~~~ BTW, jeśli miałeś na celu obejście zmian, nie działaj ~~~~~~~~~~ Nie mam pojęcia, co mówisz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)